Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport paczek. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą paczki.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
83 000 przewoźników 83 000 przewoźników 83 000 przewoźników

Niedawno przewiezione paczki:

Przesyłki Paczka
Paczka

Skąd:

Polska, Miszewko

Dokąd:

Polska, Bóbrka
Cena:
155,00 zł

Oszczędność:

76 zł
Przesyłki Paleta x 1, Paczka x 6
Paleta x 1, Paczka x 6

Skąd:

Polska, Leszno

Dokąd:

Polska, Garwolin
Cena:
369,00 zł

Oszczędność:

433 zł
Przesyłki Paczka
Paczka

Skąd:

Polska, Zielona Góra

Dokąd:

Polska, Janopole
Cena:
600,00 zł

Oszczędność:

491 zł
Przesyłki Paczka
Paczka

Skąd:

Polska, Zgierz

Dokąd:

Francja, Saint-Genis-Pou (...)
Cena:
2 460,00 zł

Oszczędność:

1 384 zł
Przesyłki Paczka x 2
Paczka x 2

Skąd:

Włochy, Chieti

Dokąd:

Polska, Iłowa
Cena:
400,00 zł

Oszczędność:

256 zł
Przesyłki Paczka x 7
Paczka x 7

Skąd:

Polska, Gdańsk

Dokąd:

Hiszpania, Barcelona
Cena:
1 255,00 zł

Oszczędność:

909 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Wszystko super. Dobry kontakt z przewoźnikiem. Pozdrawiam

Paczka x 2

,
Trasa: Konin - Eiterfeld

Polecam

1 obudowa z uk do pl

,
Trasa: Nottinghamshire - Syców

Wielki pozytyw.! Staly kontakt, Wszystko na czas i jak w umowie. Bardzo sympatyczny kierowca. polecam!

Paczka x 8

Klient: Robert B.
,
Trasa: Radom - Barry

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Jak zorganizować transport paczek?

Aby zlecić przewóz paczki, wystaw zlecenie na naszej stronie. Wystarczy, że wejdziesz w zakładkę „Zleć transport” a potem wypełnisz ogłoszenie. Nie zapomnij o kliknięciu odpowiedniej kategorii. Podaj dokładne wymiary pakunku albo paczek, w sytuacji gdy jest ich kilka. Określ wagę. Dane te są niezwykle istotne dla przewoźników, muszą oni wiedzieć, jak dużo przestrzeni zajmuje Twoja przesyłka, aby móc stwierdzić, czy mogą ją przewieźć. Wydawać by się mogło, że wymiary nie są istotne w przypadku niedużych paczek, jednak nawet gdy paczka jest mała, trzeba z detalami ją przedstawić. Firmy transportowe najczęściej transportują wiele przesyłek w tym samym czasie, dlatego powinny wiedzieć, jak spora jest każda z nich. Podaj adres odbioru i dostawy paczki, najlepiej wyznacz także daty. Konkrety można ustalić z przewoźnikiem w przyszłości, jednak gdy znasz je już podczas wystawiania ogłoszenia, warto je zawrzeć w formularzu i podać nawet godzinę, kiedy realny jest odbiór ładunku. 

W przypadku gdy w paczkach są przedmioty delikatne bądź wymagające zapewnienia wyjątkowych warunków w trakcie przewozu, poinformuj o tym przewoźnika. Tyczy się to na przykład ładunków zawierających szkło, naczynia ceramiczne, sprzęty muzyczne, urządzenia elektroniczne, artykuły spożywcze czy inne rzeczy, które muszą być traktowane ze szczególną ostrożnością.

Spakowanie i zabezpieczenie pakunków

Paczki powinny być właściwie chronione. Firmy przewozowe oraz kurierskie zwykle wymagają zabezpieczenia paczki przez klienta. Odpowiednie spakowanie pakunku jest przez to ważne z kilku powodów. Gdy przesyłka zostanie zniszczona po drodze, a była właściwie ochroniona przez zleceniodawcę, odpowiedzialność leży po stronie przewoźnika. Tak więc dbałość o zapakowanie przesyłki pozwoli Ci uniknąć nieporozumień w razie uszkodzenia. Poza tym, oczywiście, każdy pragnie takich zniszczeń uniknąć więc to jest najważniejszym powodem, dla którego każda przesyłka powinna być właściwie zabezpieczona. 

Wpływ na wybór opakowania mają rozmiar i waga przedmiotów wybranych do transportu. Paczki zwykle łączy się z kartonami i pudłami. Sporo osób znajdzie w domu jakieś kartony – pozostałości z poprzednich zakupów pochowane gdzieś w piwnicy. Takie opakowania z reguły warto wykorzystać, lecz trzeba upewnić się, że są dobrej jakości. Jeżeli nie posiadasz w mieszkaniu dobrych kartonów, możesz znaleźć je w markecie budowlanym bądź sklepach internetowych. Innym sposobem jest udanie się do pobliskiego sklepu spożywczego bądź dyskontu i zapytanie obsługi, czy posiada jakieś niepotrzebne kartony. Sklepy zwykle pozbywają się opakowań chwilę po dostawach. Warto więc sprawdzić, kiedy dany dyskont ma dostawy i pójść tam zaraz po tym. Takie kartony i tak zostają wyrzucane, więc wykorzystanie ich jest ekologiczne oraz bardzo praktyczne. Jednak, używając kartonów wyszukanych na strychu bądź w piwnicy, musisz także mieć pewność, że są wytrzymałe oraz nie posiadają żadnych wad. Firma kurierska będzie oczekiwać od Ciebie, byś na opakowaniu dodał/a dane odbiorcy, istotne jest również usunięcie wszelkich niepotrzebnych naklejek i napisów, które mogłyby wprowadzić w błąd pracowników zleceniobiorcy. Na zewnątrz używanych już opakowań nierzadko znajdują się różne naklejki, zapisane długopisem teksty itp. Wszystkie te oznaczenia musisz usunąć i zamieścić tylko adres odbiorcy. Skutecznym sposobem jest wypisanie adresu na białej kopercie a następnie naklejenie jej na powierzchni kartonu. Miejsce doręczenia możesz napisać również ciemnym, grubym markerem. Byle,aby był jasny a także zrozu

Szukasz transportu?

Transport paczek Luksemburg już od 80 zł!

Zleć transport paczek