Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport paczek. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą paczki.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 174 573 000 zł zaoszczędziliście z nami 174 573 000 zł 174 573 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 631 000 wystawionych przesyłek 1 631 000 wystawionych przesyłek 1 631 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
79 000 przewoźników 79 000 przewoźników 79 000 przewoźników

Niedawno przewiezione paczki:

Przesyłki Paczka x 2 Budżet 50€ netto
Paczka x 2 Budżet 50€ netto

Skąd:

Niemcy, Berlin

Dokąd:

Niemcy, Duisburg
Cena:
249,00 zł

Oszczędność:

107 zł
Przesyłki Ein Paket. Budget 60€ / Jedna paczka. Budżet 60€
Ein Paket. Budget 60€ / Jedna paczka. Budżet 60€

Skąd:

Niemcy, Berlin

Dokąd:

Niemcy, Frankfurt am Ma (...)
Cena:
60,00 zł

Oszczędność:

30 zł
Przesyłki Część samochodowa
Część samochodowa

Skąd:

Niemcy, Delmenhorst

Dokąd:

Niemcy, Wiesloch
Cena:
100,00 zł

Oszczędność:

56 zł
Przesyłki Paleta
Paleta

Skąd:

Niemcy, Jengen

Dokąd:

Niemcy, Varel
Cena:
300,00 €

Oszczędność:

129 €
Przesyłki Paczka
Paczka

Skąd:

Niemcy, Bad Salzuflen

Dokąd:

Polska, Siedlec
Cena:
350,00 zł

Oszczędność:

323 zł
Przesyłki Paczka x 2 Düsseldorf Kraków
Paczka x 2 Düsseldorf Kraków

Skąd:

Niemcy, Dusseldorf

Dokąd:

Polska, Kraków
Cena:
300,00 zł

Oszczędność:

352 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Dziękuje ślicznie za szybką i sprawną przesyłkę moich pudeł. Jestem bardzo wdzięczna. Pozdrawiam

Paczka x 6

Klient: Łukasz S.
,
Trasa: Brockenhurst - Kamieniec Ząbkowicki

Pan Wojciech to bardzo solidny kierowca, paczki dostarczone zostały zgodnie z umową i na czas. Podczas transportu byłam informowana na jakim etapie jest moja przesyłka.

Paczka x 2

,
Trasa: Toruń - Londyn

Polecam

Drzwi od Sprintera tylne

Klient: Mariusz S.
,
Trasa: Czarna Woda - Szczecin

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Jak zorganizować transport paczek?

By zamówić transport paczki, wystaw ogłoszenie w naszym serwisie. Wystarczy, że wejdziesz w zakładkę „Zleć transport” a potem uzupełnisz ogłoszenie. Pamiętaj o kliknięciu odpowiedniej kategorii. Podaj dokładne wymiary paczki lub pakunków, w sytuacji gdy jest ich więcej. Ustal wagę. Informacje te są niezwykle istotne dla przewoźników, muszą oni być świadomi, jak dużo przestrzeni zajmuje Twoja paczka, aby móc stwierdzić, czy są w stanie ją zabrać. Wydawać by się mogło, że rozmiary nie są ważne w przypadku małych przesyłek, mimo tego nawet gdy paczka jest drobna, należy z detalami ją opisać. Firmy przewozowe najczęściej przewożą wiele przesyłek równocześnie, dlatego powinny wiedzieć, jak spora jest każda z nich. Podaj adres odbioru oraz dostawy paczki, najlepiej wyznacz również daty. Konkrety można uzgodnić z przewoźnikiem później, ale jeśli znasz je już podczas wystawiania zlecenia, możesz je umieścić na stronie oraz podać nawet godzinę, w której możliwy jest odbiór ładunku. 

Jeżeli w opakowaniu znajdują się rzeczy delikatne albo potrzebujące zapewnienia wyjątkowych warunków podczas transportu, powiadom o tym przewoźnika. Dotyczy to m.in. ładunków zawierających szklane elementy, ceramikę, instrumenty muzyczne, urządzenia elektroniczne, żywność czy inne rzeczy, które wymagają zachowania dodatkowej ostrożności.

Spakowanie oraz zabezpieczenie paczek

Paczki powinny być właściwie zabezpieczone. Firmy przewozowe i kurierzy zazwyczaj oczekują zabezpieczenia paczki przez klienta. Poprawne spakowanie przesyłki jest więc ważne z niemałej liczby powodów. Gdy paczka zostanie zniszczona w trasie, a była poprawnie ochroniona przez zleceniodawcę, odpowiedzialność jest po stronie przewoźnika. Tak więc dbałość o opakowanie przesyłki pozwoli Ci uniknąć sporów w przypadku zniszczenia. Poza tym, naturalnie, każdy pragnie takich uszkodzeń uniknąć i to jest najważniejszym powodem, dla którego każda paczka powinna być właściwie ochroniona. 

Wpływ na sposób zapakowania mają rozmiar i ciężar przedmiotów wybranych do transportu. Paczki zazwyczaj łączy się z kartonami i pudłami. Sporo osób ma w domu jakieś opakowania kartonowe – pozostałości z poprzednich zakupów schowane gdzieś w kącie. Takie kartony zazwyczaj warto wykorzystać, lecz należy upewnić się, że są w dobrym stanie. Jeśli nie posiadasz w domu żadnych kartonów, możesz znaleźć je w markecie budowlanym albo sklepach internetowych. Innym sposobem jest udanie się do pobliskiego sklepu spożywczego bądź supermarketu i spytanie pracownika, czy ma jakieś nieprzydatne tektury. Sklepy zwykle pozbywają się opakowań chwilę po dostawach. Warto więc sprawdzić, kiedy dany dyskont odbiera dostawy i pójść tam od razu po tym. Takie opakowania i tak zostają utylizowane, więc użycie ich jest eko oraz bardzo praktyczne. Wciąż, używając kartonów wyszukanych na strychu bądź w piwnicy, musisz dodatkowo upewnić się, że są mocne oraz nie mają żadnych wad. Kurier będzie oczekiwać od Ciebie, abyś na paczce umieścił/a dane odbiorcy, ważne jest również zerwanie wszystkich niepotrzebnych naklejek i napisów, które mogłyby wprowadzić zamieszanie wśród pracowników zleceniobiorcy. Na zewnątrz wykorzystywanych już kartonów często znajdują się różnego rodzaju przylepki, zapisane markerem notatki itp. Wszystkie te pozostałości trzeba usunąć i zamieścić jedynie adres miejsca docelowego. Skutecznym sposobem jest wypisanie adresu na białej kopercie a następnie przyklejenie jej na powierzchni opakowania. Miejsce doręczenia możesz wypisać również czarnym, grubym mazakiem. Najważniejsze,aby był wyraźny i c

Szukasz transportu?

Transport paczek Osnabrück już od 30 zł!

Zleć transport paczek