Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport paczek. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą paczki.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 179 838 000 zł zaoszczędziliście z nami 179 838 000 zł 179 838 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 670 000 wystawionych przesyłek 1 670 000 wystawionych przesyłek 1 670 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
81 000 przewoźników 81 000 przewoźników 81 000 przewoźników

Niedawno przewiezione paczki:

Przesyłki Paczka
Paczka

Skąd:

Polska, Tarnowskie Góry

Dokąd:

Polska, Kartuzy
Cena:
150,00 zł

Oszczędność:

199 zł
Przesyłki Paczka x 2
Paczka x 2

Skąd:

Polska, Tarnowskie Góry

Dokąd:

Polska, Krosno
Cena:
250,00 zł

Oszczędność:

141 zł
Przesyłki Paczka
Paczka

Skąd:

Polska, Witnica

Dokąd:

Polska, Tarnowskie Góry
Cena:
95,00 zł

Oszczędność:

41 zł
Przesyłki Część samochodowa
Część samochodowa

Skąd:

Polska, Warszawa

Dokąd:

Polska, Tarnowskie Góry
Cena:
110,00 zł

Oszczędność:

80 zł
Przesyłki Paczka
Paczka

Skąd:

Niemcy, Herne

Dokąd:

Polska, Tarnowskie Góry
Cena:
50,00 €

Oszczędność:

46 €
Przesyłki Walizka
Walizka

Skąd:

Polska, Tarnowskie Góry

Dokąd:

Polska, Lusina
Cena:
80,00 zł

Oszczędność:

58 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Bardzo dobry kontakt oraz wzorowe wykonanie usługi. Polecam!

Paczka

,
Trasa: Poręba - Rudzica

Wszystko w należytym porządku, polecam

Paczka

,
Trasa: Mielec - Zduńska Wola

Polecam!

Paczka

Klient: Martyna C.
,
Trasa: Legnica - Ellerbek

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Jak zorganizować transport paczek?

Aby zlecić przewóz przesyłki, opublikuj ogłoszenie na naszej stronie. Wystarczy, że wejdziesz w zakładkę „Zleć transport” a potem wypełnisz formularz. Nie zapomnij o kliknięciu pasującej kategorii. Podaj dokładne wymiary pakunku albo paczek, jeśli jest ich więcej. Ustal wagę. Informacje te są szczególnie ważne dla oferentów, muszą oni być świadomi, jak dużo miejsca zajmuje Twoja przesyłka, aby móc stwierdzić, czy mogą to załadować. Tylko z pozoru wymiary nie są istotne w przypadku niedużych przesyłek, mimo tego nawet gdy przesyłka jest malutka, warto z detalami ją opisać. Firmy transportowe często przewożą sporo przesyłek jednocześnie, dlatego powinny wiedzieć, jak wielka jest każda z nich. Wpisz adres odbioru i dostawy przesyłki, najlepiej ustaw także daty. Szczegóły można ustalić z przewoźnikiem później, jednak gdy wiesz wszystko już podczas publikowania zlecenia, możesz je dodać w formularzu i określić nawet godzinę, kiedy możliwy jest odbiór paczki. 

Jeżeli w opakowaniu są rzeczy delikatne bądź wymagające zapewnienia szczególnych warunków w trakcie transportu, powiadom o szczegółach zleceniobiorcę. Dotyczy to na przykład ładunków zawierających szklane elementy, naczynia ceramiczne, instrumenty muzyczne, urządzenia elektroniczne, żywność bądź inne rzeczy, które wymagają zachowania dodatkowej ostrożności.

Przygotowanie i ochrona pakunków

Ładunki powinny być odpowiednio zabezpieczone. Firmy transportowe oraz kurierzy zazwyczaj oczekują zabezpieczenia paki przez klienta. Właściwe zapakowanie ładunku jest więc ważne z niemałej liczby powodów. Gdy przesyłka zostanie uszkodzona po drodze, a była odpowiednio zabezpieczona przez osobę zlecającą transport, odpowiedzialność leży po stronie firmy przewożącej. Podsumowując dbałość o zapakowanie ładunku ochroni przed uniknięciem nieporozumień w razie zniszczenia. Ponadto, naturalnie, każdy pragnie tego typu zniszczeń uniknąć i to jest głównym powodem, dla którego każda przesyłka powinna być właściwie ochroniona. 

Wpływ na wybór opakowania mają rozmiar i waga rzeczy przeznaczonych do transportu. Paczki zwykle kojarzy się z opakowaniami kartonowymi i pudełkami. Sporo osób ma w mieszkaniu jakieś kartony – pozostałości z poprzednich zakupów pochowane gdzieś w kącie. Takie kartony zwykle można wykorzystać, lecz należy mieć pewność, że są w dobrym stanie. Jeżeli nie posiadasz w domu dobrych kartonów, możesz kupić je w markecie z artykułami budowlanymi bądź w internecie. Kolejnym sposobem jest pójście do okolicznego sklepu spożywczego czy dyskontu i spytanie obsługi, czy ma jakieś nieprzydatne tektury. Dyskonty zwykle pozbywają się opakowań od razu po dostawach. Warto więc sprawdzić, kiedy dany sklep ma dostawy i wybrać się do niego zaraz po tym. Takie kartony i tak zostają utylizowane, więc wykorzystanie ich jest ekologiczne i bardzo praktyczne. Jednak, korzystając z kartonów wyszukanych na strychu bądź w piwnicy, musisz także upewnić się, że są mocne oraz nie posiadają żadnych uszkodzeń. Kurier będzie wymagać od Ciebie, abyś na opakowaniu dodał/a dane odbiorcy, istotne jest również usunięcie wszelkich nieprzydatnych naklejek oraz napisów, które mogłyby wprowadzić zamieszanie wśród pracowników firmy. Na powierzchni wykorzystywanych już opakowań często znajdują się różne przylepki, zapisane długopisem teksty itp. Każde pozostałości trzeba usunąć i umieścić tylko adres odbiorcy. Dobrym sposobem jest wypisanie adresu na niekolorowej kopercie i przyklejenie jej na ścianie opakowania. Miejsce doręczenia możesz wypisać również ciemnym, niecienkim markerem. Najważnie

Szukasz transportu?

Transport paczek Tarnowskie Góry już od 30 zł!

Zleć transport paczek