Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport paczek. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą paczki.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
83 000 przewoźników 83 000 przewoźników 83 000 przewoźników

Niedawno przewiezione paczki:

Przesyłki Część samochodowa
Część samochodowa

Skąd:

Polska, Poznań

Dokąd:

Niemcy, Temmels
Cena:
340,00 zł

Oszczędność:

399 zł
Przesyłki Paczka x 4
Paczka x 4

Skąd:

Polska, Kraków

Dokąd:

Polska, Żyrardów
Cena:
290,00 zł

Oszczędność:

340 zł
Przesyłki Paczka x 10, Worek x 1
Paczka x 10, Worek x 1

Skąd:

Francja, Saint-Denis

Dokąd:

Polska, Warszawa
Cena:
726,00 zł

Oszczędność:

756 zł
Przesyłki Część samochodowa
Część samochodowa

Skąd:

Polska, Poznań

Dokąd:

Niemcy, Niedermurach
Cena:
350,00 zł

Oszczędność:

197 zł
Przesyłki Część samochodowa
Część samochodowa

Skąd:

Polska, Lipno

Dokąd:

Holandia, Meierijstad
Cena:
100,00 zł

Oszczędność:

43 zł
Przesyłki Część samochodowa
Część samochodowa

Skąd:

Polska, Poznań

Dokąd:

Niemcy, Eschwege
Cena:
320,00 zł

Oszczędność:

180 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Duży Pozytyw!!! Rzeczowe ustalenia, wspaniała komunikacja oraz konkretne i solidne podejście do sprawy - profesjonalizm pod każdym względem! Dziękuję i pozdrawiam serdecznie.

Rower x 1, Paczka x 1

,
Trasa: Lublin - Harbutowice

Bardzo dobry kontakt z firmą. Przesyłka odebrana i dostarczona punktualnie. Polecam !

Paczka

Klient: Mariusz B.
,
Trasa: Świecie - Stinstedt

Szybko i na czas ,gorąco polecam.....

Paczka

Klient: Dariusz J.
,
Trasa: Grzybiany - Bielsko-Biała

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Jak zorganizować transport paczek?

By zlecić transport przesyłki, opublikuj ogłoszenie w naszym serwisie. Wystarczy, że wejdziesz w podstronę „Zleć transport” i uzupełnisz formularz. Pamiętaj o kliknięciu pasującej kategorii. Opisz szczegółowe wymiary paczki lub pakunków, w sytuacji gdy jest ich więcej. Ustal wagę. Dane te są szczególnie istotne dla przewoźników, muszą oni wiedzieć, jak dużo przestrzeni zajmuje Twoja przesyłka, aby móc stwierdzić, czy mogą ją przewieźć. Wydawać by się mogło, że rozmiary nie są ważne w przypadku małych paczek, jednakże nawet jeśli paczka jest mała, należy dokładnie ją opisać. Firmy transportowe z reguły transportują wiele przesyłek równocześnie, dlatego powinny mieć informację o tym, jak spora jest każda z nich. Wpisz adres odbioru oraz dostawy przesyłki, najlepiej wyznacz także terminy. Detale możesz ustalić z przewoźnikiem później, ale jeśli znasz je już w trakcie publikowania ogłoszenia, warto je dodać w formularzu oraz określić nawet godzinę, w której możliwy jest odbiór ładunku. 

W przypadku gdy w opakowaniu znajdują się rzeczy delikatne lub potrzebujące zapewnienia wyjątkowych warunków w trakcie przewozu, poinformuj o szczegółach przewoźnika. Tyczy się to na przykład przesyłek zawierających szkło, naczynia ceramiczne, sprzęty muzyczne, sprzęt elektroniczny, żywność bądź inne rzeczy, które muszą być traktowane ze szczególną ostrożnością.

Spakowanie i zabezpieczenie paczek

Ładunki muszą być odpowiednio chronione. Firmy transportowe oraz kurierskie zwykle wymagają zabezpieczenia paczki przez klienta. Poprawne spakowanie ładunku jest więc ważne z kilku powodów. Gdy przesyłka zostanie uszkodzona w trasie, a została właściwie ochroniona przez osobę zlecającą transport, odpowiedzialność jest po stronie przewoźnika. Podsumowując dbałość o opakowanie przesyłki pozwoli Ci uniknąć sporów w razie zniszczenia. Ponadto, oczywiście, każdy chce takich uszkodzeń uniknąć więc to jest głównym powodem, dla którego poszczególna paczka powinna być właściwie ochroniona. 

Wpływ na sposób zapakowania mają wielkość i waga rzeczy wybranych do przewozu. Pakunki zwykle łączy się z opakowaniami kartonowymi i pudłami. Wiele osób ma pod dachem jakieś opakowania kartonowe – pozostałości z dawnych zakupów pochowane gdzieś w kącie. Takie kartony zwykle warto wykorzystać, jednak należy mieć pewność, że są dobrej jakości. Jeżeli nie masz w mieszkaniu dobrych kartonów, możesz kupić je w markecie z artykułami budowlanymi lub sklepach internetowych. Kolejnym sposobem jest pójście do pobliskiego spożywczaka czy hipermarketu i zapytanie pracownika, czy posiada jakieś nieprzydatne kartony. Sklepy zwykle pozbywają się opakowań zaraz po dostawie. Warto więc sprawdzić, kiedy dany sklep ma dostawy i pójść tam od razu po tym. Wszelkie kartony i tak zostają wyrzucane, więc wykorzystanie ich jest ekologiczne i bardzo praktyczne. Wciąż, używając kartonów wyszukanych na strychu bądź w piwnicy, musisz dodatkowo mieć pewność, że są wytrzymałe i nie mają żadnych uszkodzeń. Kurier będzie wymagać od Ciebie, abyś na opakowaniu dodał/a dane odbiorcy, istotne jest też usunięcie wszelkich nieprzydatnych naklejek i napisów, które mogłyby wprowadzić zamieszanie wśród pracowników firmy. Na zewnątrz wykorzystywanych już opakowań często znajdują się różne przylepki, zapisane długopisem notatki i tak dalej. Wszystkie te pozostałości trzeba usunąć i zamieścić tylko adres odbiorcy. Dobrym sposobem jest napisanie adresu na niekolorowej kopercie i naklejenie jej na powierzchni opakowania. Adres możesz napisać także ciemnym, grubym markerem. Byle,aby był wyraźn

Szukasz transportu?

Transport paczek Ukraina już od 80 zł!

Zleć transport paczek