Jak to działa

Powiedz nam, jaki transport chcesz zlecić. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy i tak już tam jadą.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 174 573 000 zł zaoszczędziliście z nami 174 573 000 zł 174 573 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 631 000 wystawionych przesyłek 1 631 000 wystawionych przesyłek 1 631 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
79 000 przewoźników 79 000 przewoźników 79 000 przewoźników

Ostatnio przewiezione:

Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Bardzo sprawnie, zgodnie z ustaleniami - POLECAM.

Postument

Szybko i sprawnie, POLECAM!!!

Toyota Aygo

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Transport

Zorganizowanie transportu zwykłymi sposobami może nastręczyć trudności, zwłaszcza w przypadku ładunków o wielkogabarytowych wymiarach. Zlecenie transportu pojedynczemu przewoźnikowi niejednokrotnie wymaga spełnienia określonych wymogów wymiarowych czy konkretnego typu przygotowań do przewozu. W podobnych wypadkach rozwiązaniem jest skorzystanie z usług firmy posiadającej wyspecjalizowaną flotę pojazdów jak np., pojazdy pzeznaczone specjalnie do przewozu wielkogabarytowych ładunków (np. maszyn przemysłowych) oraz historią w realizowaniu niestandardowych zleceń transportowych. Szeroki zakres firm zajmujących się różnymi typami transportu oferują giełdy transportowe, dzięki którym zarówno zleceniodawcy, jak również przewoźnicy mogą zawrzeć dogodną dla obu stron transakcję.

Właściwy opis i umieszczenie przesyłki na giełdzie transportowej umożliwia trafienie z niemal każdym ogłoszeniem do przewoźników zajmujących się konkretnym typem przewozu. Na platformie Clicktrans np. znajduje się aż kilkanaście różnorodnych sekcji. Układanie ładunków w sekcjach pozwala odnaleźć się zarówno klientom, jak również przewoźnikom używającym serwisu w ładunkach często przewożonych i chętnie wyszukiwanych przez przewoźników. W wypadku nieobecności odpowiedniego opisu przedmiotu zlecenia, dostępna jest także dodatkowa kategoria umożliwiająca wystawienie „Innej przesyłki”.

Największą sekcję ładunków stanowią samochody. Zleceniodawcy wystawiający ten typ zleceń szukają zarówno przewozu krajowego, jak również przewozów międzynarodowych dla aut o zróżnicowanych gabarytach. Innego rodzaju maszyny, które można przewieźć używając platofrmy, to motocykle i skutery czy łodzie. Dodatkowo, możesz zorganizować przewiezienie mniej popularnych pojazdów, dla przykładu quady, skutery śnieżne a nawet samoloty.

Jednym z ważniejszych założeń serwisów przewozowych jest oferowanie transportu przez firmy, które dysponują wolnym miejscem podczas wykonywania kursu na określonej trasie. Dzięki takiemu systemowi przewoźnik minimalizuje tzw. „puste przebiegi” w swoim pojeździe, a zleceniodawca zyskuje konkurencyjną cenę transportu dla zlecanego transportu. Rozmaite rodzaje przesyłek w zależności od typu pojazdu dobrze przystosowanego do transportu zostały umieszczone w kategorii „Ładunki”.

Sporym powodzeniem mogą się pochwalić również transport paczek oraz palety. W ich wypadku znalezienie przewoźnika przy pomocy giełdy transportowej

może być dobrą alternatywą dla usług kurierów. Zaletą takiego rozwiązania będzie przede wszystkim indywidualne podejście i możliwość ustalenia z wybraną firmą dodatkowych usług wewnątrz zlecenia.  

Coraz powszechniejsze staje się również poszukiwanie firm transportowych do przewozów mebli oraz przenosin na giełdach transportowych. Dzięki temu można uzyskać stosunkowo korzystną finansowo cenę profesjonalnej usługi, często wliczającej dodatkową asystę, na przykład pomoc przy załadunku oraz rozładowywania, ze strony przewoźnika.

Dosyć obszerną sekcją zleceń są ogłoszenia przyporządkowane do sekcji „Maszyny i sprzęt”. W tej kategorii mieszczą się zarówno potrzebujące specjalistycznych sposobów przewozu urządzenia, np. urządzenia przemysłowe, jak również pojedyncze sprzęty z wyposażenia biur czy ogrodowe.

Na platformie transportowej znajdzie się dużo przestrzeni dla nietypowych zleceń. Ładunki potrzebujące specjalnych środków ostrożności w przewozie, takie jak szkło czy też antyki, mogą zostać dodane do bazy zleceń w kategorii „Specjalnej ostrożności”. Ponadto, posiadacze zwierząt domowych otrzymają w

Szukasz transportu?

Transport Piaseczno już od 50 zł!

Zleć transport