Tylko zweryfikowane firmy transportowe
bardzo duzyyyyyyyy pozytyw.punktualny,dobry kontakt,przesylka co najwazniejsze dojechala bez zadnych uszkodzen,mila obsluga.dla niezdecydowanych polecam tego przewoznika a napewno sie nie zawioda.jedyny maly minusik za to ze jest kibicem realu :)))

Przewoźnik godny polecenia wszystko przebiegło pozytywnie
Profesjonalna i miła obsługa, transport dotarł do PL szybko i bez problemów. Na pewno skorzystamy ponownie. Dziękujemy
Wszystko zgodnie z umową, dobry kontakt, POLECAM!
Pełen profesjonalizm. Dziękuję i polecam.
Bardzo dobry kontakt! Wszystko bardzo sprawnie, miło, bezpiecznie, bezproblemowo, zgodnie z planem, zgodnie z logiką, zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami, zgodnie z Biblią, Koranem, Torą i komiksami "Kajko i Kokosz" Po prostu BARDZO POZYTYWNIE!
BARDZO POLECAM TEGO PANA :) TRANZAKCJA PRZEBIEGŁA SZYBKO SPRAWNIE . CO NAJWAŻNIEJSZE ROWER DOTARŁ W CAŁOŚCI NAWE JEDNA SZPRYCHA NIE BYLA DRASNIETA WIEC NAPRAWDE MEGA POZYTYW
Zlecaj transport zweryfikowanym firmom transportowym w Polsce i całej Europie.