Tylko zweryfikowane firmy transportowe
! ! ! POLECAM ! ! ! Przewoźnik kupił nawet za mnie towar i go przetransportował w umówione miejsce, chociaż się nie znaliśmy ! ! ! Super kontakt telefoniczny ! ! ! Polecam jako dobrego partnera biznesowego ! ! ! SUPER DUŻY POZYTYW ! ! !

WSZYSTKO OK, RZETELNY I TERMINOWY PRZEWOŻNIK.... ;)
Bardzo dobry kontakt! Wszystko bardzo sprawnie, miło, bezpiecznie, bezproblemowo, zgodnie z planem, zgodnie z logiką, zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami, zgodnie z Biblią, Koranem, Torą i komiksami "Kajko i Kokosz" Po prostu BARDZO POZYTYWNIE!
Transport 2 przyczep i samochodu 2 kursy Austria-Polska ,wszystko sprawnie chociaż ładunek był nietypowy polecam
Gorąco polecam tego przewoźnika - usługa wykonana nawet ponad moje oczekiwania.Takich ludzi potrzeba więcej. Można mu zlecić i bez obaw powierzyć każde zadanie. Przesyłka dobrze zabezpieczona ,za i wyładowana. Super!!!!!!
Wszystko w jak najlepszym porządku - zdecydowanie polecam , a ze swojej strony jeszcze raz dziękuje i szerokiej drogi na resztę tras.
super kontakt,szybka dostawa,bardzo mili ludzie ,polecam
Zlecaj transport zweryfikowanym firmom transportowym w Polsce i całej Europie.