Tylko zweryfikowane firmy transportowe
prosze o ustalenie zaladonku i platnosci numer kontaktowy do pszewoznika czekam

Przewoznik bardzo dobry.Wszystko poszło pozytywnie.Polecam.
Super szybko , precyzyjnie goraco polecam.
Wszystko solidnie załatwione i w bardzo dobrym tempie. Polecam
Bardzo dobry kontakt! Wszystko bardzo sprawnie, miło, bezpiecznie, bezproblemowo, zgodnie z planem, zgodnie z logiką, zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami, zgodnie z Biblią, Koranem, Torą i komiksami "Kajko i Kokosz" Po prostu BARDZO POZYTYWNIE!
Bardzo dobry kontakt i sprawny transport w uzgodnionym terminie.Polecam
Generalnie - POZYTYW. Elastycznie i sprawnie. POLECAM
Zlecaj transport zweryfikowanym firmom transportowym w Polsce i całej Europie.