Tylko zweryfikowane firmy transportowe
prosze o ustalenie zaladonku i platnosci numer kontaktowy do pszewoznika czekam

Przewoźnik godny polecenia wszystko przebiegło pozytywnie
bardzo duzyyyyyyyy pozytyw.punktualny,dobry kontakt,przesylka co najwazniejsze dojechala bez zadnych uszkodzen,mila obsluga.dla niezdecydowanych polecam tego przewoznika a napewno sie nie zawioda.jedyny maly minusik za to ze jest kibicem realu :)))
wszystko ok, bardzo profesjonalnie. gorąco polecam
Wielki pozytyw! Szybko i profesjonalnie wykonana usługa oraz bardzo miły kontakt z Przewoźnikiem. Polecam i pozdrawiam p. Piotra
Transport 2 przyczep i samochodu 2 kursy Austria-Polska ,wszystko sprawnie chociaż ładunek był nietypowy polecam
Przewoznik bardzo dobry.Wszystko poszło pozytywnie.Polecam.
Zlecaj transport zweryfikowanym firmom transportowym w Polsce i całej Europie.