Tylko zweryfikowane firmy transportowe
Generalnie - POZYTYW. Elastycznie i sprawnie. POLECAM

wszystko ok, bardzo profesjonalnie. gorąco polecam
BARDZO POLECAM TEGO PANA :) TRANZAKCJA PRZEBIEGŁA SZYBKO SPRAWNIE . CO NAJWAŻNIEJSZE ROWER DOTARŁ W CAŁOŚCI NAWE JEDNA SZPRYCHA NIE BYLA DRASNIETA WIEC NAPRAWDE MEGA POZYTYW
Bardzo dziękuje za wykonaną usługę . Super kontakt z dostawcą POLECAM
Polecam usługę transportową. Wszystko przebiegło perfekcyjnie. Szybki kontakt, bezpieczny i terminowy przewóz. Pełne doradztwo i zaangażowanie w usługę ze strony p. Jarosława. Zdecydowanie pozytywny usługodawca.
Szybki i profesjonalny transport. Bardzo dobry kontakt mailowy i telefoniczny. Poleca Wszystkim
polecam, bardzo szybki i bezpieczny transport.
Zlecaj transport zweryfikowanym firmom transportowym w Polsce i całej Europie.