Tylko zweryfikowane firmy transportowe
WSZYSTKO OK, RZETELNY I TERMINOWY PRZEWOŻNIK.... ;)

BARDZO POLECAM TEGO PANA :) TRANZAKCJA PRZEBIEGŁA SZYBKO SPRAWNIE . CO NAJWAŻNIEJSZE ROWER DOTARŁ W CAŁOŚCI NAWE JEDNA SZPRYCHA NIE BYLA DRASNIETA WIEC NAPRAWDE MEGA POZYTYW
Bardzo solidny i rzetelny przewoźnik. Doskonały kontakt. Pełen profesjonalizm. Polecam!!!
Dobra , szybko dzialajaca firma , latwosc kontaktu, przyjemni ludzie. Polecam
Firma bardzo sprawnie wywiązała się ze zlecenia. Wszystko na czas i bezproblemowo. Polecam
wszystko ok. Dobry kontakt.POLECAM - pozdrawiam i do następnego razu...
wszystko ok, bardzo profesjonalnie. gorąco polecam
Zlecaj transport zweryfikowanym firmom transportowym w Polsce i całej Europie.