Jak to działa

Powiedz nam, jaki transport chcesz zlecić. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy i tak już tam jadą.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 185 043 000 zł zaoszczędziliście z nami 185 043 000 zł 185 043 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 708 000 wystawionych przesyłek 1 708 000 wystawionych przesyłek 1 708 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
83 000 przewoźników 83 000 przewoźników 83 000 przewoźników

Ostatnio przewiezione:

Przesyłki Mercedes-Benz E-Class
Mercedes-Benz E-Class

Skąd:

Polska, Pruszków

Dokąd:

Polska, Poznań
Cena:
700,00 zł

Oszczędność:

448 zł
Przesyłki Pianino Ed Seiler z lat 30
Pianino Ed Seiler z lat 30

Skąd:

Polska, Pruszków

Dokąd:

Polska, Poznań
Cena:
900,00 zł

Oszczędność:

1 057 zł
Przesyłki Sofa trzyosobowa
Sofa trzyosobowa

Skąd:

Polska, Pruszków

Dokąd:

Polska, Nowy Sącz
Cena:
360,00 zł

Oszczędność:

332 zł
Przesyłki Pług do odśnieżania
Pług do odśnieżania

Skąd:

Polska, Pruszków

Dokąd:

Polska, Gliwice
Cena:
250,00 zł

Oszczędność:

141 zł
Przesyłki Witryna
Witryna

Skąd:

Polska, Pruszków

Dokąd:

Polska, Częstochowa
Cena:
160,00 zł

Oszczędność:

148 zł
Przesyłki Mercedes sprinter
Mercedes sprinter

Skąd:

Polska, Pruszków

Dokąd:

Polska, Olsztyn
Cena:
890,00 zł

Oszczędność:

381 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Wszystko super sprawnie ,Polecam gorąco :)

Witryna

Klient: Marek D.
,
Trasa: Olsztyn - Zasań

POLECAM !!!

Kia Sportage

Klient: Michał L.
,
Trasa: Poznań - Ostrowiec Świętokrzyski

Zleceniodawca godny polecenia

2 długie paczki.

Klient: Zbyszek D.
,
Trasa: Mielec - Hetmanów

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Transport

Ogarnięcie transportu zwykłymi metodami może nastręczyć trudności, szczególnie przy przesyłkach o wielkogabarytowych wymiarach. Zatrudnienie pojedynczego przewoźnika często wiąże się z koniecznością spełnienia konkretnych kryteriów wymiarowych lub też specyficznego typu przygotowań do transportu. W takich przypadkach wyjściem będzie skorzystanie z usług firmy dysponującej dodatkowym zapleczem transportowym takim jak, pojazdy pzeznaczone konkretnie do transportu wielkogabarytowych przesyłek (np. sorzętu przemysłowego) jak również doświadczeniem w realizacji zindywidualizowanych zleceń przewozowych. Bogaty zakres firm trudniących się różnymi rodzajami transportu dostarczają giełdy transportowe, dzięki którym zarówno klienci szukający transportu, jak i przewoźnicy są w stanie zawrzeć dogodną dla obu stron transakcję.

Właściwy opis jak również umieszczenie przesyłki w przestrzeni giełdy ładunków umożliwia trafienie z niemal każdym ogłoszeniem do przewoźników zajmujących się konkretnym typem transportu. Na platformie Clicktrans dla przykładu znajduje się trzynaście różnorodnych kategorii. Porządkowanie ładunków w kategoriach pomaga zorientować się zarówno zleceniodawcom, jak i przewoźnikom korzystającym z platformy w ładunkach często transportowanych oraz najchętniej wyszukiwanych przez przewoźników. W przypadku nieobecności sprecyzowanego opisu przedmiotu zlecenia, dostępna jest także osobna sekcja umożliwiająca wystawienie „Innej przesyłki”.

Najliczniejszą kategorię ładunków stanowią samochody. Zleceniodawcy wystawiający ten typ zleceń mogą szukać zarówno przewozu wewnątrz kraju, jak i przewozów międzynarodowych dla aut o różnych wymiarach. Innego rodzaju maszyny, które możesz przewieźć za pośrednictwem serwisu, to maszyny rolnicze czy jachty. Dodatkowo, zlecisz przewóz niestandardowych pojazdów, na przykład quady, skutery wodne a nawet samoloty.

Jednym z kluczowych założeń platform transportowych jest dostarczanie zleceń przewoźnikom, którzy dysponują wolnym miejscem wykonując kurs na określonej trasie. Dzięki temu przewoźnik minimalizuje tak zwane „puste przebiegi” w swojej pracy, a zleceniodawca otrzymuje niższą cenę przewozu dla zlecanego transportu. Różne typy ładunków dostosowane do typu pojazdu najlepiej przystosowanego do transportu zostały umieszczone w kategorii „Ładunki”.

Niesłabnącym powodzeniem mogą się pochwalić również transport paczek i palet. W ich wypadku zatrudnienie przewoźnika za pośrednictwem giełdy ładunków może być dobrą alternatywą dla zatrudnienia kuriera. Plusem takiego rozwiązania będzie bardziej personalizowane podejście a także możliwość ustalenia z wybraną firmą uzupełniających usług w ramach zlecenia.  

Coraz powszechniejsze robi się także zatrudnianie przewoźników do przewozów mebli i przeprowadzek w serwisach transportowych. To pozwala znaleźć zwykle niedrogą cenę pełnej usługi, często wliczającej potrzebną asystę, jak np. pomoc przy załadowywania oraz rozładunku, ze strony przewoźnika.

Dosyć obszerną kategorią ogłoszeń są ogłoszenia przyporządkowane do sekcji „Maszyny i sprzęt”. W dziale tym mieszczą się zarówno wymagające profesjonalnych sposobów transportu maszyny, na przykład maszyny rolnicze, jak i pojedyncze przedmioty biurowe i ogrodowe.

Na platformie transportowej znajdzie się dużo przestrzeni dla nietypowych zleceń. Ładunki wymagające dodatkowych środków ostrożności w transporcie, takie jak szkło lub dzieła sztuki, mogą zostać dodane do bazy ogłoszeń w sekcji „Specjalnej ostrożności”. Oprócz tego, właściciele zwierząt znajdą wsparcie w organ

Szukasz transportu?

Transport Pruszków już od 50 zł!

Zleć transport