Tylko zweryfikowane firmy transportowe
Wszytko w jak najlepszym porządku, dobry kontakt, szybko dostarczona przesyłka bez żadnych problemów. Polecam.

Bardzo solidny i rzetelny przewoźnik. Doskonały kontakt. Pełen profesjonalizm. Polecam!!!
WSZYSTKO OK, RZETELNY I TERMINOWY PRZEWOŻNIK.... ;)
Transport 2 przyczep i samochodu 2 kursy Austria-Polska ,wszystko sprawnie chociaż ładunek był nietypowy polecam
Generalnie - POZYTYW. Elastycznie i sprawnie. POLECAM
Wielki pozytyw! Szybko i profesjonalnie wykonana usługa oraz bardzo miły kontakt z Przewoźnikiem. Polecam i pozdrawiam p. Piotra
Transakcja przebiegła pomyślnie. Polecam.
Zlecaj transport zweryfikowanym firmom transportowym w Polsce i całej Europie.