Tylko zweryfikowane firmy transportowe
wszystko w najlepszym porządku, solidna firma i zasłużony POZYTYW !

Wszytko w jak najlepszym porządku, dobry kontakt, szybko dostarczona przesyłka bez żadnych problemów. Polecam.
Wszystko zgodnie z umową, dobry kontakt, POLECAM!
Przewóz przyczepy odbył się zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Miła i fachowa obsługa. Dobra współpraca i kontakt.
Przesylka dostarczona zgodnie z ustaleniami, bardzo dobry kontakt telefoniczny i mailowy. Polecam przewoznika.
wszystko ok, bardzo profesjonalnie. gorąco polecam
Wielki pozytyw! Szybko i profesjonalnie wykonana usługa oraz bardzo miły kontakt z Przewoźnikiem. Polecam i pozdrawiam p. Piotra
Zlecaj transport zweryfikowanym firmom transportowym w Polsce i całej Europie.