Tylko zweryfikowane firmy transportowe

bardzo duzyyyyyyyy pozytyw.punktualny,dobry kontakt,przesylka co najwazniejsze dojechala bez zadnych uszkodzen,mila obsluga.dla niezdecydowanych polecam tego przewoznika a napewno sie nie zawioda.jedyny maly minusik za to ze jest kibicem realu :)))
Wszytko w jak najlepszym porządku, dobry kontakt, szybko dostarczona przesyłka bez żadnych problemów. Polecam.
W pełni polecam firmę. Bardzo miła obsługa, szybka realizacja, kierowca chętny do pomocy przy rozładunku i co równie ważne - bardzo okazyjna cena! Niemozliwa do spotkania u innych przewoźników. W pełni polecam!
Bardzo dobry kontakt! Wszystko bardzo sprawnie, miło, bezpiecznie, bezproblemowo, zgodnie z planem, zgodnie z logiką, zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami, zgodnie z Biblią, Koranem, Torą i komiksami "Kajko i Kokosz" Po prostu BARDZO POZYTYWNIE!
BARDZO POLECAM TEGO PANA :) TRANZAKCJA PRZEBIEGŁA SZYBKO SPRAWNIE . CO NAJWAŻNIEJSZE ROWER DOTARŁ W CAŁOŚCI NAWE JEDNA SZPRYCHA NIE BYLA DRASNIETA WIEC NAPRAWDE MEGA POZYTYW
Wszystko solidnie załatwione i w bardzo dobrym tempie. Polecam
Zlecaj transport zweryfikowanym firmom transportowym w Polsce i całej Europie.
Zleć transport krajowy w okolicy
