Tylko zweryfikowane firmy transportowe
BARDZO POLECAM TEGO PANA :) TRANZAKCJA PRZEBIEGŁA SZYBKO SPRAWNIE . CO NAJWAŻNIEJSZE ROWER DOTARŁ W CAŁOŚCI NAWE JEDNA SZPRYCHA NIE BYLA DRASNIETA WIEC NAPRAWDE MEGA POZYTYW

! ! ! POLECAM ! ! ! Przewoźnik kupił nawet za mnie towar i go przetransportował w umówione miejsce, chociaż się nie znaliśmy ! ! ! Super kontakt telefoniczny ! ! ! Polecam jako dobrego partnera biznesowego ! ! ! SUPER DUŻY POZYTYW ! ! !
Polecam tego przewoznika, bardzo dobrze wykonana usluga, super kontakt, rzetelnie i profesjonalnie wykonane zlecenie.
Szybki i profesjonalny transport. Bardzo dobry kontakt mailowy i telefoniczny. Poleca Wszystkim
Przewoznik bardzo dobry.Wszystko poszło pozytywnie.Polecam.
bardzo sprawnie i bezproblemowo na czas i w ogóle.... także polecam .
wszystko ok. Dobry kontakt.POLECAM - pozdrawiam i do następnego razu...
Zlecaj transport zweryfikowanym firmom transportowym w Polsce i całej Europie.