Tylko zweryfikowane firmy transportowe
Przewoznik bardzo dobry.Wszystko poszło pozytywnie.Polecam.

prosze o ustalenie zaladonku i platnosci numer kontaktowy do pszewoznika czekam
super kontakt,szybka dostawa,bardzo mili ludzie ,polecam
Bardzo dobry kontakt! Wszystko bardzo sprawnie, miło, bezpiecznie, bezproblemowo, zgodnie z planem, zgodnie z logiką, zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami, zgodnie z Biblią, Koranem, Torą i komiksami "Kajko i Kokosz" Po prostu BARDZO POZYTYWNIE!
Transport 2 przyczep i samochodu 2 kursy Austria-Polska ,wszystko sprawnie chociaż ładunek był nietypowy polecam
Wszytko w jak najlepszym porządku, dobry kontakt, szybko dostarczona przesyłka bez żadnych problemów. Polecam.
Zlecaj transport zweryfikowanym firmom transportowym w Polsce i całej Europie.