Tylko zweryfikowane firmy transportowe
WSZYSTKO OK, RZETELNY I TERMINOWY PRZEWOŻNIK.... ;)

bardzo sprawnie i bezproblemowo na czas i w ogóle.... także polecam .
Polecam tego przewoznika, bardzo dobrze wykonana usluga, super kontakt, rzetelnie i profesjonalnie wykonane zlecenie.
Bardzo dobry kontakt! Wszystko bardzo sprawnie, miło, bezpiecznie, bezproblemowo, zgodnie z planem, zgodnie z logiką, zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami, zgodnie z Biblią, Koranem, Torą i komiksami "Kajko i Kokosz" Po prostu BARDZO POZYTYWNIE!
Wielki pozytyw! Szybko i profesjonalnie wykonana usługa oraz bardzo miły kontakt z Przewoźnikiem. Polecam i pozdrawiam p. Piotra
Pełen profesjonalizm. Dziękuję i polecam.
Wszystko zgodnie z umową, dobry kontakt, POLECAM!
Zlecaj transport zweryfikowanym firmom transportowym w Polsce i całej Europie.