Tylko sprawdzone firmy transportowe
Wszystko zgodnie z ustaleniami, firma godna polecenia.

Bardzo dobra współpraca, profesjonalnie i w rozsądnej cenie. Polecam!
Punktualny i kulturalny przewoźnik. Bardzo dobry kontakt. Duża przesyłka (ok. 30 kartonów i dwuosobowe łóżko) szybko dotarła do celu. Serdecznie polecam!
Sprawna akcja-reakcja. Towar dojechał. Polecam
Wazystko super! Rewelacyjny kontakt z przewoźnikiem, wszystko sprawnie i bez problemowo.
Świetny kontakt, bardzo otwarte i profesjonalne podejście do tematu transportu. Od początku było wiadomo kto za co odpowiada i jak się przygotować. Polecam!
Jak najbardziej polecam, kontakt super. Towar zabezpieczony jak należy Kierowca pomocny i konkretny . Oby tylko z takimi współpracować ! czysta przyjemność
Zlecaj transport zweryfikowanym firmom transportowym w Polsce i całej Europie.