Tylko zweryfikowane firmy transportowe
bardzo duzyyyyyyyy pozytyw.punktualny,dobry kontakt,przesylka co najwazniejsze dojechala bez zadnych uszkodzen,mila obsluga.dla niezdecydowanych polecam tego przewoznika a napewno sie nie zawioda.jedyny maly minusik za to ze jest kibicem realu :)))

Przewóz przyczepy odbył się zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Miła i fachowa obsługa. Dobra współpraca i kontakt.
Przewoznik bardzo dobry.Wszystko poszło pozytywnie.Polecam.
Dobra , szybko dzialajaca firma , latwosc kontaktu, przyjemni ludzie. Polecam
prosze o ustalenie zaladonku i platnosci numer kontaktowy do pszewoznika czekam
Bardzo dobry kontakt i sprawny transport w uzgodnionym terminie.Polecam
wszystko ok. Dobry kontakt.POLECAM - pozdrawiam i do następnego razu...
Zlecaj transport zweryfikowanym firmom transportowym w Polsce i całej Europie.