Tylko zweryfikowane firmy transportowe
Bardzo solidny i rzetelny przewoźnik. Doskonały kontakt. Pełen profesjonalizm. Polecam!!!

Bardzo dobry kontakt! Wszystko bardzo sprawnie, miło, bezpiecznie, bezproblemowo, zgodnie z planem, zgodnie z logiką, zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami, zgodnie z Biblią, Koranem, Torą i komiksami "Kajko i Kokosz" Po prostu BARDZO POZYTYWNIE!
Transport 2 przyczep i samochodu 2 kursy Austria-Polska ,wszystko sprawnie chociaż ładunek był nietypowy polecam
! ! ! POLECAM ! ! ! Przewoźnik kupił nawet za mnie towar i go przetransportował w umówione miejsce, chociaż się nie znaliśmy ! ! ! Super kontakt telefoniczny ! ! ! Polecam jako dobrego partnera biznesowego ! ! ! SUPER DUŻY POZYTYW ! ! !
Pelen profesjonalizm bardzo dobry kontakt,wszystko przebieglo wedlug wczesniej ustalonego planu.Pomoc przy zaladunku, rozladunku towaru Nie moglabym sobie zyczyc lepszego transportu,a do tego wszystkiego tak serdecznego podejscia ze strony pana Marka
bardzo sprawnie i bezproblemowo na czas i w ogóle.... także polecam .
Profesjonalny przewoźnik, solidny , dobra komunikacja, szybko i bezproblemowo. Z takimi ludźmi współpraca to czysta przyjemność. Szczerze polecam :)
Zlecaj transport zweryfikowanym firmom transportowym w Polsce i całej Europie.