Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport roweru. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą rowery.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 179 838 000 zł zaoszczędziliście z nami 179 838 000 zł 179 838 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 670 000 wystawionych przesyłek 1 670 000 wystawionych przesyłek 1 670 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
81 000 przewoźników 81 000 przewoźników 81 000 przewoźników

Niedawno przewiezione rowery:

Przesyłki Rower górski MTB
Rower górski MTB

Skąd:

Niemcy, Hebertshausen

Dokąd:

Polska, Łódź
Cena:
400,00 zł

Oszczędność:

256 zł
Przesyłki Rower miejski 28", duży w całości
Rower miejski 28", duży w całości

Skąd:

Polska, Dąbrowa Górnicz (...)

Dokąd:

Polska, Ostróda
Cena:
150,00 zł

Oszczędność:

123 zł
Przesyłki Rower górski MTB
Rower górski MTB

Skąd:

Niemcy, Hebertshausen

Dokąd:

Polska, Łódź
Cena:
300,00 zł

Oszczędność:

217 zł
Przesyłki Rower stary cruiser
Rower stary cruiser

Skąd:

Niemcy, Mannheim

Dokąd:

Polska, Poznań
Cena:
290,00 zł

Oszczędność:

124 zł
Przesyłki Rower składak
Rower składak

Skąd:

Polska, Warszawa

Dokąd:

Belgia, Bruksela
Cena:
300,00 zł

Oszczędność:

352 zł
Przesyłki Rower składak
Rower składak

Skąd:

Polska, Warszawa

Dokąd:

Belgia, Bruksela
Cena:
200,00 zł

Oszczędność:

145 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Szybko i zgodnie z ustaleniami. Dobry kontakt mailowy z działem obsługi oraz telefoniczny z kierowcą.

rower szosowy x 2

Klient: Artur S.
,
Trasa: Krzywaczka - Theux

Gorąco polecam, kontakt z przewoźnikiem bardzo dobry, miło, bez problemów, 2 rowery dojechały szybko w nienaruszonym stanie odpowiednio zabezpieczone.

Rower turystyczny x 2

,
Trasa: Stare Bogaczowice - Wrocław

Cena uczciwa, odbiór praktycznie z godziny na godzinę, dostaw zgodnie z harmonogramem. Rower bez usterek i zarysowań dostarczony na miejsce.

Rower miejski

Klient: Konrad D.
,
Trasa: Chełmek - Kraśnik

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Jak zorganizować transport roweru?

Przewożąc rower z Clicktrans, zazwyczaj nie musisz go pakować. Wystarczy, że przekażesz go przewoźnikowi. Jednak jeśli przewoźnik wymaga zapakowania ładunku, wykonaj to rozsądnie. Jeśli rower nie jest oryginalnie spakowany, należy przygotować go do przewozu. Jeśli chcesz, by pakowaniem i ochroną roweru zajęła się firma przewozowa, uwzględnij to w ogłoszeniu. Ten detal możesz zamieścić w polu „Informacje dodatkowe”. Niektóre firmy oferują tego rodzaju działania. Alternatywą jest własnoręczne ogarnięcie ładunku. Rower warto przewozić w kartonie rowerowym. Możesz do tego użyć oryginalne pudło, w którym rower był w momencie zakupu. Jeżeli pudełko zostało wyrzucone lub zgubione, będziesz potrzebować nowego. Możesz zakupić opakowanie o tych samych wymiarach na przykład w składzie materiałów remontowych bądź pójść do sklepu rowerowego. Przed spakowaniem sprzętu w pudełku rekomendowane jest odkręcenie lub zdjęcie poszczególnych ruchomych elementów. Warto zdjąć pedały, zdjąć sztycę wraz z siodełkiem, zdemontować światła, dzwonek, wykręcić kierownicę bądź poluzować ją a następnie skręcić obok stelaża. Elementy te trzeba umieścić w różnych, niewielkich pudełkach i małe pudełka spakować do większego kartonu. Innym sposobem jest zabezpieczenie ich częściami kartonu i przyczepienie do ramy. Ramę a także kierownicę owiń folią bąbelkową, folia musi mieć grubość min. 2 centymetrów. Znajdziesz to w większych dyskontach, hurtowniach remontowych lub w internecie. Jest bardzo praktyczna, przydaje się podczas pakowania wszelkiego typu przedmiotów, w tym także rowerów. Na odstających elementach takich jak nakrętki albo przerzutki umieszcza się tekturowe nakładki. Koniecznie trzeba pamiętać o tym, aby zapełnić wolne przestrzenie w kartonie. Po umieszczeniu ładunku w kartonie, z pewnością pozostanie wolne miejsce. Do zapełnienia warto użyć sporo różnych płócien. Wspomniana folia bąbelkowa świetnie sprawdza się podczas owijania części, lecz można również wykorzystać zbite zwoje tej folii w roli wypełniacza. To samo tyczy się folii stretch. Ponadto dobrymi wypełniaczami są też zwinięte kartki, tektury oraz innego typu papiery. Takie wkładki amortyzują ładunek co więcej sprawiają, że jednoślad nie rusza się w środku opakowania. Górną oraz dolną część pakunku można zabezpieczyć przy użyciu dodatkowych warstw. Karton musi zostać ostrożnie obklejony szeroką, mocną taśmą. 

Zamawiając przewóz na Clicktrans.pl, daj znać w jakiej kondycji jest jednoślad. Jeśli jest już złożony, wspomnij to w ogłoszeniu. Przedstaw szczegółowe wymiary paczki: wysokość, szerokość, długość oraz ciężar. Jeśli wymagasz przewozu więcej niż jednego sprzętu, wskaż odpowiednią liczbę jednośladów. Gdy rowery różnią się od siebie wielkością, musisz przedstawić je oddzielnie. Należy do tego wykorzystać pole „Informacje dodatkowe”. Gdy opublikujesz ogłoszenie, dostaniesz oferty od przewoźników. Wysyłaj do nich wiadomości, w przypadku gdy posiadasz jakiekolwiek wątpliwości. Warto omówić jak najwięcej istotnych informacji przed zawarciem transakcji. Możesz to zrobić wymieniając wiadomości przez stronę. Po wybraniu jednej z ofert otrzymasz dane kontaktowe firmy transportowej, będziesz mógł skontaktować się z druga stroną bezpośrednio oraz ustalić wszystkie dodatkowe detale związane z przewozem sprzętu. Nie zapomnij zapytać firmę transportową o to, czy ma polisę. Dzięki temu w przypadku usterki ładunku podczas przewozu, ubezpieczyciel powinien pokryć koszta. Zalecamy dodatkowo spisanie listu przewozowego a nawet umowy przewozowej. Są to standardowe umowy podpisywane przed rozpoczęciem usłu

Szukasz transportu?

Transport rowerów Sztokholm już od 70 zł!

Zleć transport roweru