Tylko zweryfikowane firmy transportowe
Wszystko solidnie załatwione i w bardzo dobrym tempie. Polecam

prosze o ustalenie zaladonku i platnosci numer kontaktowy do pszewoznika czekam
wszystko w najlepszym porządku, solidna firma i zasłużony POZYTYW !
Wszytko w jak najlepszym porządku, dobry kontakt, szybko dostarczona przesyłka bez żadnych problemów. Polecam.
BARDZO POLECAM TEGO PANA :) TRANZAKCJA PRZEBIEGŁA SZYBKO SPRAWNIE . CO NAJWAŻNIEJSZE ROWER DOTARŁ W CAŁOŚCI NAWE JEDNA SZPRYCHA NIE BYLA DRASNIETA WIEC NAPRAWDE MEGA POZYTYW
Transakcja przebiegła pomyślnie. Polecam.
Profesjonalny przewoźnik, solidny , dobra komunikacja, szybko i bezproblemowo. Z takimi ludźmi współpraca to czysta przyjemność. Szczerze polecam :)
Zlecaj transport zweryfikowanym firmom transportowym w Polsce i całej Europie.