Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport roweru. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą rowery.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 174 573 000 zł zaoszczędziliście z nami 174 573 000 zł 174 573 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 631 000 wystawionych przesyłek 1 631 000 wystawionych przesyłek 1 631 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
79 000 przewoźników 79 000 przewoźników 79 000 przewoźników

Niedawno przewiezione rowery:

Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Wszystko poszło bardzo sprawnie! Komunikacja z przewoźnikiem na duży plus - życzliwie i jasno. Zero stresu. Bardzo polecam :)

Rower miejski

Transport odebrany i dostarczony na czas, bez problemów.

Rower tandem

Gorąco polecam, kontakt z przewoźnikiem bardzo dobry, miło, bez problemów, 2 rowery dojechały szybko w nienaruszonym stanie odpowiednio zabezpieczone.

Rower turystyczny x 2

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Jak zorganizować transport roweru?

Przewożąc jednoślad z Clicktrans, często nie ma potrzeby pakowania go. Wystarczy, że dasz jednoślad przewoźnikowi. Jednakże jeśli przewoźnik wymaga zapakowania roweru, zrób to w sposób przemyślany. Jeżeli jednoślad nie jest oryginalnie spakowany, trzeba przygotować go do przewozu. Jeżeli chcesz, aby zapakowaniem i zabezpieczeniem jednośladu zajęła się firma przewozowa, uwzględnij to w ogłoszeniu. Tę informację możesz umieścić w części „Informacje dodatkowe”. Część przewoźników oferuje tego typu działania. Inną opcją jest własnoręczne ogarnięcie ładunku. Sprzęt warto umieścić w opakowaniu rowerowym. Możesz do tego wykorzystać oryginalne pudło, w którym rower znajdował się w momencie kupienia. Jeżeli pudełko zostało wyrzucone lub zgubione, będziesz musiał użyć innego. Warto kupić karton o tych samych rozmiarach na przykład w składzie materiałów remontowych bądź pójść do sklepu z rowerami. Przed spakowaniem sprzętu w pudełku zalecane jest odkręcenie lub usunięcie wszystkich ruchomych elementów. Najlepiej odkręcić pedały, zdemontować sztycę razem z siodełkiem, zdjąć światła, dzwonek, odkręcić kierownicę bądź poluzować ją i skręcić wzdłuż ramy. Elementy te powinno się umieścić w różnych, niewielkich kartonach a mniejsze pudełka włożyć do dużego opakowania. Innym rozwiązaniem jest ochronienie ich kawałkami kartonu i przyczepienie do stelaża. Stelaż oraz kierownicę ochroń folią bąbelkową, folia powinna mieć grubość min. dwóch centymetrów. Znajdziesz ją w większych dyskontach, hurtowniach remontowych lub sklepach internetowych. Jest bardzo praktyczna, przydaje się podczas pakowania różnego typu przedmiotów, w tym również jednośladów. Na wystających częściach takich jak nakrętki albo szprychy umieszcza się kartonowe nakładki. Koniecznie trzeba mieć na uwadze, aby wypełnić wolne przestrzenie w opakowaniu. Po umieszczeniu sprzętu w kartonie, zapewne pozostanie wolne miejsce. Do wypełnienia można wykorzystać wiele różnych tekstyliów. Wywołana już folia pęcherzykowa dobrze sprawdza się w trakcie zawijania części, ale warto też użyć zbite zwoje takiej folii w roli wypełniacza. To samo tyczy się stretcha. Ponadto dobrymi wypełniaczami są również zgniecione kartki, tektury oraz innego rodzaju makulatura. Wypełniacze zabezpieczają ładunek co więcej sprawiają, że rower nie przemieszcza się wewnątrz kartonu. Górną oraz dolną część opakowania trzeba zabezpieczyć za pomocą ekstra warstw. Karton musi być dokładnie zaklejony sporą, wytrzymałą taśmą. 

Zlecając przewóz w serwisie, daj znać w jakim stanie znajduje się jednoślad. Jeśli jest już złożony, napisz o tym w ogłoszeniu. Podaj szczegółowe wymiary paczki: wysokość, szerokość, długość oraz ciężar. Jeśli wymagasz przewozu więcej niż jednego sprzętu, podaj odpowiednią ilość jednośladów. Gdy jednoślady różnią się od siebie rozmiarem, musisz opisać każdy osobno. Należy do tego wykorzystać pole „Informacje dodatkowe”. Gdy wystawisz ogłoszenie, dostaniesz wyceny od firm transportowych. Wysyłaj do nich wiadomości, jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości. Warto podać jak najwięcej istotnych szczegółów przed rozpoczęciem zlecenia. Możesz to uczynić wysyłając wiadomości za pośrednictwem serwisu. Po wskazaniu jednej z ofert otrzymasz informacje kontaktowe przewoźnika, będziesz mógł skontaktować się z druga stroną bezpośrednio oraz ustalić wszystkie dodatkowe szczegóły związane z przewozem sprzętu. Pamiętaj o tym, aby zapytać przewoźnika o to, czy ma polisę. Dzięki temu w przypadku uszkodzenia roweru podczas transportu, ubezpieczyciel powinien pokryć koszta. Zalecamy dodatkowo spisanie listu przewozowego a

Szukasz transportu?

Transport rowerów Władysławowo już od 70 zł!

Zleć transport roweru