Tylko sprawdzone firmy transportowe
Bardzo dobry przewoźnik,gorąco polecam!!!!!!!!!!

Wszystko OK.Pomimo bardzo trudnych warunkow atmosferycznych auto dotarlo bezpiecznie .Polecam w 100% !!!
Wszystko sprawnie i zgodnie z ustaleniami, fakture otrzymałem pocztą, POLECAM !!!
Przewoźnik godny polecenia, wszystko przebiegło zgodnie z umową. 100% POZYTYW
Wspanialy serwis!jestem mega zadowolony!bardzo dobry kontakt z przewoznikiem, dotrzymanie terminu zaladunku jak i rozladunku!super cena!POLECAM! ja na pewno skorzystam z uslug nie raz!pozdrawiam
Polecam Transport samochodu z NIEMIEC wszystko przebiegło bardzo pomyslnie !!!! Polecam firma godna ZAUFANIA!!! Szybko i Profesjonalnie Pozdrawiam
Profesjonalizm z każdej strony, miło, szybko, bezpiecznie. Polecam tego użytkownika w 100%.
Zlecaj transport zweryfikowanym firmom transportowym w Polsce i całej Europie.
Zobacz katalog firm transportowych w KołoJak skutecznie i oszczędnie zorganizować Transport samochodów?