Tylko sprawdzone firmy transportowe
Rewelacja. Świetny kontakt. Bezproblemowo, na czas i bezpiecznie. Polecam

Jakości samej przesyłki nie jestem w stanie ocenić, bo musieliśmy ją odwołać z mojej winy w ostatnim momencie. Jednak kontakt i profesjonalizm na etapie ustalania/odwoływania na bardzo solidny plus. Dzięki raz jeszcze.
Sprawna akcja-reakcja. Towar dojechał. Polecam
Wszystko elegancko. Szybka przesyłka oraz błyskawiczna wpłata na konto przy pobraniu.
Wszystko w jak najlepszym porządku. Towar (choć bardzo ciężki) dotarł do mnie w nienaruszonym stanie. Polecam współracę
Wszystko sprawnie - jestem zadowolona - POLECAM
Sprawa załatwiona profesjonalnie i w miłej atmosferze. Polecamy
Zlecaj transport zweryfikowanym firmom transportowym w Polsce i całej Europie.