Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport sprzętu AGD. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą sprzęt AGD.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
83 000 przewoźników 83 000 przewoźników 83 000 przewoźników

Niedawno przewieziony sprzęt AGD:

Przesyłki Lodówka z zamrażarką
Lodówka z zamrażarką

Skąd:

Polska, Gdańsk

Dokąd:

Polska, Grudziądz
Cena:
320,00 zł

Oszczędność:

158 zł
Przesyłki Ekspres do kawy
Ekspres do kawy

Skąd:

Belgia, Sint-Truiden

Dokąd:

Polska, Nowy Sącz
Cena:
308,00 zł

Oszczędność:

152 zł
Przesyłki Urządzenie kosmetyczne
Urządzenie kosmetyczne

Skąd:

Wielka Brytania, Nottinghamshire

Dokąd:

Polska, Bydgoszcz
Cena:
750,00 zł

Oszczędność:

994 zł
Przesyłki Suszarka bębnowa
Suszarka bębnowa

Skąd:

Polska, Szczecin

Dokąd:

Polska, Szczytna
Cena:
290,00 zł

Oszczędność:

163 zł
Przesyłki Piła stołowa
Piła stołowa

Skąd:

Wielka Brytania, Rochester

Dokąd:

Polska, Piaseczno
Cena:
401,00 zł

Oszczędność:

256 zł
Przesyłki Pralko-suszarka
Pralko-suszarka

Skąd:

Polska, Katowice

Dokąd:

Niemcy, Walldürn
Cena:
550,00 zł

Oszczędność:

398 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Bardzo fajny sympatyczny pan, ogarnął tak ja powiedział. Zero problemu :), polecam

Pralka

Klient: Dariusz M.
,
Trasa: Wrocław - Nowa Wieś Wrocławska

Wszystko, okey, konkretnie i terminowo. Polecam!

Lodówka x 2

Klient: Tomasz B.
,
Trasa: Łódź - Warszawa

Mogę tylko polecić Pana Rafała! Przemiły i profesjonalny kontakt od samego początku :) Pan Rafał transportował dla mnie pralkę, lodówkę i jeszcze dodatkowo suszarkę bębnową. Wszystko jak najbardziej ok :) polecam!

Lodówka z zamrażarką x 1, Pralka x 1

Klient: Rafał K.
,
Trasa: Kraków - Kraków

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Jak zorganizować transport sprzętu AGD?

Zamówienie przewozu urządzeń AGD jest idealnym rozwiązaniem w różnych sytuacjach. Możliwe, że przeprowadzasz się i taki sprzęt jest na liście rzeczy, które musisz przewieźć ze starego do nowego miejsca zamieszkania. Właśnie kupiłeś nową zmywarkę czy lodówkę bądź sprzedałeś swoją? Sprzedajesz urządzenia AGD i chciałbyś dostarczać rzeczy do klientów? A może zrobiłeś komuś prezent więc poszukujesz przewoźnika, który zawiezie to do odbiorcy? Przewiezienie domowych urządzeń wymaga wyjątkowej uwagi. Jest to zadanie pochłaniające sporo czasu i dla wielu osób uciążliwe. Niełatwo to ogarnąć w pojedynkę, więc o pomoc zwykle prosi się znajomych bądź bliskich. Poza tym, łatwo zepsuć sprzęt w trakcie transportu. Przenoszenie sprzętów nie jest przyjemne, dlatego należy także być ostrożnym, by przy okazji nie „uszkodzić” samego siebie. Pomimo tego sprzęt AGD da się przewieźć bez profesjonalnego wsparcia, lecz jeśli pragniesz uniknąć tych trudności, warto przekazać transport doświadczonemu przedstawicielowi firmy transportowej. 

Zleć bez problemów transport

By to zrobić, opublikuj ogłoszenie w serwisie. Na start kliknij przycisk „Zleć transport”. Następnie musisz wypełnić formularz, jednak nie powinno to zająć więcej niż 5 minut. Wskaż kategorię „Maszyny i sprzęt”, a potem podkategorię „Sprzęt AGD”. Nadaj tytuł swojemu ogłoszeniu. Najlepiej wybrać tytuł jasny, taki, który jednoznacznie wyjaśnia czego dotyczy zlecenie, na przykład „Transport lodówki z Warszawy do Olsztyna” albo „Potrzebuję przewozu pralki z Londynu do Szczecina, jak najszybciej”. Dzięki temu przewoźnicy szybko określą, czy są zainteresowani Twoją przesyłką. Szczególnie ważne jest podanie dokładnych wymiarów sprzętu. W ogłoszeniu należy wpisać długość, wysokość, szerokość i wagę. Dobrze jest po prostu zmierzyć sprzęt, jednakże dane często można także wyszukać w instrukcji czy opisie przedmiotu. Jeśli nie jesteś pewny jak duży jest sprzęt, który musisz wysłać bądź jaka jest jego waga, wybierz wariant „Nie jestem pewien wymiarów (wartości są przybliżone)”. Jednak postaraj się określić szczegółowe informacje. Firma transportowa musi wiedzieć, jakiego typu urządzenie jest do transportu a także jakie są jego parametry. To pozwoli mu odpowiednio wycenić przewóz i przygotować się do zadania. Przewoźnicy często przewożą tego rodzaju ładunki jako doładunek. Dzięki temu cena jest bardziej atrakcyjna. Wymiary mają szczególne znaczenie – przewoźnicy muszą mieć pewność, że ładunek zmieści się w pojeździe wraz z innymi przewożonymi przedmiotami. Odpowiedz na pytanie „Czy ładunek jest zapakowany?”. Urządzenie AGD wymaga spakowania do transportu. Poszczególni przewoźnicy oferują wspomnianą usługę, jednakże powinieneś jasno poinformować, że chcesz, by to przewoźnik zajął się zapakowaniem sprzętu. Podaj ilość rzeczy, które chcesz przewieźć. Jeżeli przewidziałeś maksymalną kwotę, jaką chcesz wydać na przewóz urządzeń AGD, wypełnij pole „Budżet”. Pomyśl nad tym, czy interesuje Cię tylko przewóz czy transport z załadunkiem oraz rozładunkiem. Urządzenia domowe dość ciężko przenosić z miejsca na miejsce, więc współpraca firmy transportowej może być istotna. Koniecznie wspomnij również o tym, czy chodzi jedynie o zapakowanie do samochodu oraz wyjęcie z niego sprzętu, czy również o wniesienie i zniesienie urządzenia z danego piętra. Gdy wypełnisz już pierwszą część formularza, uzupełnisz wymiary, określisz rodzaj usługi itp., pozostanie jeszcze uzupełnienie kolejnej strony, dotyczącej drogi a także dat. Uzupełnij nazwę miejsca, z której ma być zabrany sprzęt AGD, a także adres pod który ma

Szukasz transportu?

Transport sprzętu AGD Finlandia już od 90 zł!

Zleć transport sprzętu AGD