Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport sprzętu AGD. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą sprzęt AGD.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
83 000 przewoźników 83 000 przewoźników 83 000 przewoźników

Niedawno przewieziony sprzęt AGD:

Przesyłki urządzenia kosmetyczne  x 2
urządzenia kosmetyczne x 2

Skąd:

Irlandia, Dublin

Dokąd:

Polska, Bydgoszcz
Cena:
1 700,00 zł

Oszczędność:

837 zł
Przesyłki Lodówka z zamrażarką
Lodówka z zamrażarką

Skąd:

Polska, Gdańsk

Dokąd:

Polska, Grudziądz
Cena:
320,00 zł

Oszczędność:

158 zł
Przesyłki Ekspres do kawy
Ekspres do kawy

Skąd:

Belgia, Sint-Truiden

Dokąd:

Polska, Nowy Sącz
Cena:
308,00 zł

Oszczędność:

152 zł
Przesyłki Urządzenie kosmetyczne
Urządzenie kosmetyczne

Skąd:

Wielka Brytania, Nottinghamshire

Dokąd:

Polska, Bydgoszcz
Cena:
750,00 zł

Oszczędność:

994 zł
Przesyłki Suszarka bębnowa
Suszarka bębnowa

Skąd:

Polska, Szczecin

Dokąd:

Polska, Szczytna
Cena:
290,00 zł

Oszczędność:

163 zł
Przesyłki Piła stołowa
Piła stołowa

Skąd:

Wielka Brytania, Rochester

Dokąd:

Polska, Piaseczno
Cena:
401,00 zł

Oszczędność:

256 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Przewoźnik wywiązał się z umowy, zrobił co mógł, aby rozwiązać niezależne od niego przeszkody i przesyłka dotarła na czas. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy.

Pralka

,
Trasa: Wrocław - Wola Rzędzińska

Sprawnie i bez problemów. Polecam.

Pralka

Klient: Dariusz K.
,
Trasa: Warszawa - Warszawa

Szybko i solidnie. Panowie zabezpieczyli urządzenia i sprawnie przetransportowali na miejsce.

Pralka x 1, Lodówka z zamrażarką x 1, Kuchnia wolnostojąca x 1

Klient: Michał C.
,
Trasa: Katowice - Katowice

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Jak zorganizować transport sprzętu AGD?

Zlecenie transportu sprzętu AGD jest dobrym rozwiązaniem w pewnych sytuacjach. Być może przeprowadzasz się i tego typu sprzęt znajduje się wśród rzeczy, które trzeba przetransportować ze starego do nowego miejsca zamieszkania. Niedawno kupiłeś nową pralkę lub lodówkę albo sprzedałeś swoją? Zajmujesz się handlem sprzętu AGD i chcesz wysyłać przedmioty do nabywców? Albo zrobiłeś komuś prezent więc potrzebujesz przewoźnika, który zawiezie go do odbiorcy? Przewiezienie sprzętu AGD wymaga szczególnej uwagi. Jest to zadanie raczej czasochłonne oraz dla wielu osób męczące. Trudno to zrobić w pojedynkę, więc o pomoc z reguły prosi się znajomych czy członków rodziny. Poza tym, łatwo zepsuć urządzenie w trakcie przewozu. Noszenie sprzętów nie należy do najłatwiejszych zadań, dlatego należy także zachować ostrożność, aby przy okazji nie „uszkodzić” samego siebie. Mimo wszystko urządzenia da się przewieźć na własną rękę, ale jeśli pragniesz uniknąć tych trudności, warto przekazać przewóz sprawdzonemu przewoźnikowi. 

Znajdź łatwo transport

Aby to zrobić, wystaw ogłoszenie w Clicktrans.pl. Na start kliknij button „Zleć transport”. W celu dodania przesyłki będziesz musiał/a uzupełnić formularz, jednak nie zajmie to więcej niż kilka minut. Wskaż kategorię „Maszyny i sprzęt”, a potem podkategorię „Sprzęt AGD”. Stwórz tytuł dla swojego zlecenia. Najlepiej zdecydować się na tytuł jasny, taki, który jednoznacznie wyjaśnia czego dotyczy ogłoszenie, na przykład "Pralka z Gdańska do Zakopanego” albo „Potrzebuję przewozu pralki z Londynu do Szczecina, jak najszybciej”. Dzięki temu przewoźnicy od razu będą wiedzieli, czy są zainteresowani Twoim zleceniem. Szczególnie istotne jest podanie szczegółowych wymiarów ładunku. W formularzu trzeba podać długość, wysokość, szerokość oraz ciężar. Najlepiej jest po prostu zmierzyć sprzęt, lecz dane zazwyczaj można również sprawdzić w instrukcji bądź opisie sprzętu. Jeśli nie masz pewności jak duży jest ładunek, który planujesz przewieźć bądź jaka jest jego waga, zaznacz opcję „Nie jestem pewien wymiarów (wartości są przybliżone)”. Mimo tego spróbuj określić szczegółowe dane. Przewoźnik musi wiedzieć, jakiego typu urządzenie jest do transportu i jakie są jego wymiary. To pozwoli mu właściwie wycenić przewóz i przygotować się do transportu. Firmy z reguły transportują takiego typu ładunki jako doładunek. To sprawia, że cena jest niższa. Wymiary mają szczególne znaczenie – kierowcy muszą wiedzieć, czy przesyłka zmieści się w pojeździe z innymi transportowanymi rzeczami. Odpowiedz na pytanie „Czy ładunek jest zapakowany?”. Sprzęt AGD wymaga spakowania do przewozu. Poszczególni przewoźnicy oferują tego typu usługę, jednak musisz dokładnie zaznaczyć, że chcesz, by to wykonawca usługi zajął się zapakowaniem urządzenia. Określ ilość rzeczy, które chcesz wysłać. Jeśli masz określoną sumę pieniędzy, jaką chcesz wydać na przewóz sprzętu AGD, wypełnij pole „Budżet”. Pomyśl nad tym, czy interesuje Cię tylko przewóz czy transport wraz z załadunkiem jak i rozładunkiem. Urządzenia domowe dosyć ciężko przenosić z miejsca na miejsce, więc pomoc przewoźnika może być istotna. Najlepiej wspomnij również o tym, czy chodzi jedynie o załadowanie do samochodu oraz wyjęcie z niego sprzętu, czy również o wniesienie oraz zniesienie urządzenia z danego piętra. Gdy wypełnisz już pierwszą stronę formularza, uzupełnisz wymiary, ustalisz rodzaj usługi i tak dalej, pozostanie jeszcze wypełnienie kolejnej strony, dotyczącej trasy i dat. Wpisz nazwę miejsca, z której ma być zabrany towar, a także adres pod który ma być zawieziony. Okreś

Szukasz transportu?

Transport sprzętu AGD Irlandia już od 90 zł!

Zleć transport sprzętu AGD