Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport sprzętu AGD. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą sprzęt AGD.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
83 000 przewoźników 83 000 przewoźników 83 000 przewoźników

Niedawno przewieziony sprzęt AGD:

Przesyłki lodówka x 4
lodówka x 4

Skąd:

Polska, Katowice

Dokąd:

Polska, Tenczynek
Cena:
300,00 zł

Oszczędność:

192 zł
Przesyłki Pralko-suszarka
Pralko-suszarka

Skąd:

Polska, Katowice

Dokąd:

Niemcy, Walldürn
Cena:
550,00 zł

Oszczędność:

398 zł
Przesyłki Pralka x 1, Zmywarka x 1
Pralka x 1, Zmywarka x 1

Skąd:

Niemcy, Augsburg

Dokąd:

Polska, Katowice
Cena:
700,00 zł

Oszczędność:

646 zł
Przesyłki Lodówka z zamrażarką
Lodówka z zamrażarką

Skąd:

Polska, Gdańsk

Dokąd:

Polska, Grudziądz
Cena:
320,00 zł

Oszczędność:

158 zł
Przesyłki Suszarka bębnowa
Suszarka bębnowa

Skąd:

Polska, Szczecin

Dokąd:

Polska, Szczytna
Cena:
290,00 zł

Oszczędność:

163 zł
Przesyłki Lodówka z zamrażarką
Lodówka z zamrażarką

Skąd:

Polska, Grudziądz

Dokąd:

Polska, Gdańsk
Cena:
240,00 zł

Oszczędność:

282 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Super, bardzo polecam tego przewoźnika. Wszystko przebiegło bez zarzutu, w przyszłości na pewno będę chciał skorzystać z jego usług.

Kuchnia wolnostojąca

,
Trasa: Mexborough - Gdańsk

Wszystko, okey, konkretnie i terminowo. Polecam!

Lodówka x 2

Klient: Tomasz B.
,
Trasa: Łódź - Warszawa

Wszystko profesjonalnie

Pompa Ciepła

Klient: Tomasz G.
,
Trasa: Ząbki - Zielonka

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Jak zorganizować transport sprzętu AGD?

Zamówienie przewozu urządzeń AGD jest dobrym rozwiązaniem w różnych sytuacjach. Możliwe, że przeprowadzasz się i taki sprzęt znajduje się wśród ładunków, które musisz przewieźć ze starego do nowego miejsca zamieszkania. Niedawno zakupiłeś nową pralkę czy zamrażarkę albo sprzedałeś swoją? Sprzedajesz urządzenia AGD i chciałbyś wysyłać przedmioty do nabywców? A może kupiłeś bliskiej osobie prezent więc potrzebujesz przewoźnika, który dostarczy go do odbiorcy? Przewiezienie domowych urządzeń wymaga szczególnej uwagi. Jest to zadanie raczej czasochłonne i dla wielu ludzi męczące. Niełatwo to zrobić w pojedynkę, więc o pomoc zwykle prosi się znajomych bądź bliskich. Poza tym, łatwo zepsuć sprzęt w trakcie przewozu. Noszenie urządzeń AGD nie należy do najłatwiejszych zadań, dlatego należy także być ostrożnym, aby przypadkiem nie zrobić sobie krzywdy. Mimo wszystko sprzęt AGD da się przewozić na własną rękę, lecz jeżeli chcesz uniknąć różnych komplikacji, warto przekazać transport doświadczonemu przewoźnikowi. 

Znajdź bez problemów wysyłkę

By to zrobić, wystaw ogłoszenie w Clicktrans.pl. Najpierw kliknij przycisk „Zleć transport”. W celu dodania przesyłki będziesz musiał/a uzupełnić formularz, jednakże nie zajmie to więcej niż 5 minut. Wybierz kategorię „Maszyny i sprzęt”, a następnie podkategorię „Sprzęt AGD”. Stwórz tytuł dla swojego zlecenia. Dobrze jest wybrać tytuł jasny, taki, który od razu komunikuje czego dotyczy zlecenie, na przykład "Pralka z Gdańska do Zakopanego” czy „Potrzebuję przewozu pralki z Londynu do Szczecina, jak najszybciej”. Dzięki temu przewoźnicy szybko określą, czy są zainteresowani Twoją przesyłką. Bardzo istotne jest wskazanie dokładnych wymiarów przesyłki. W formularzu trzeba podać długość, wysokość, szerokość i ciężar. Najlepiej jest po prostu sprawdzić parametry, lecz specyfikację często możesz także znaleźć w instrukcji bądź opisie urządzenia. Jeśli nie jesteś pewny jak spory jest ładunek, który planujesz wysłać lub ile waży, wybierz opcję „Nie jestem pewien wymiarów (wartości są przybliżone)”. Jednak postaraj się poznać jak najdokładniejsze informacje. Przewoźnik musi mieć świadomość, jakiego rodzaju urządzenie jest do transportu i jakie są jego parametry. Dzięki temu będzie mógł odpowiednio wycenić przewóz oraz przygotować się do zadania. Firmy z reguły przewożą takiego typu sprzęt jako doładunek. To sprawia, że cena jest bardziej atrakcyjna. Wymiary mają jeszcze większe znaczenie – kierowcy muszą wiedzieć, czy przesyłka zmieści się w samochodzie wraz z innymi przewożonymi ładunkami. Odpowiedz na pytanie „Czy ładunek jest zapakowany?”. Urządzenie AGD wymaga przygotowania do przewozu. Poszczególni przewoźnicy oferują tego typu usługę, lecz musisz wyraźnie poinformować, że chcesz, aby to wykonawca usługi zajął się spakowaniem urządzenia. Określ liczbę rzeczy, które chcesz przewieźć. Jeśli przewidziałeś określoną sumę pieniędzy, jaką możesz wydać na przewóz urządzeń AGD, wypełnij sekcję „Budżet”. Pomyśl nad tym, czy interesuje Cię jedynie przewóz bądź transport z załadunkiem oraz rozładunkiem. Urządzenia domowe dosyć trudno ruszyć z miejsca na miejsce, więc pomoc przewoźnika może być istotna. Najlepiej wspomnij też o tym, czy chodzi jedynie o zapakowanie do samochodu oraz wyładowanie z niego urządzeń, czy również o wniesienie i zniesienie ładunku z danego piętra. Gdy wypełnisz już pierwszą stronę formularza, uzupełnisz wymiary, ustalisz rodzaj usługi itp., zostaje jeszcze uzupełnienie kolejnej części, dotyczącej trasy i terminów. Podaj nazwę miejsca, z której ma być odebrany sprzęt AGD, a t

Szukasz transportu?

Transport sprzętu AGD Katowice już od 50 zł!

Zleć transport sprzętu AGD