Tylko zweryfikowane firmy transportowe
komentarz jak najbardziej pozytywny. obsluga na najwyzszym poziomie.

wszystko szybko i solidnie , dobry kontakt , BARDZO POLECAM
Duży pozytyw. Wszystko w terminie, przesyłka dotarła cała i zdrowa :-) Bardzo dobry kontakt. Dziękuję, pozdrawiam i polecam każdemu.
Solidna firma. Wszystko zrobione o czasie. Polecam.
Dobra cena i kontakt z przewoźnikiem , możliwości dogadania się, polecam .
Odbiór i dostarczenie w ekspresowym czasie i bez uszkodzeń. Bardzo dobry kontakt i elastyczność terminowa. Polecam jak najbardziej!!
Bardzo solidny przewoźnik->punktualny, towar dobrze zabezpieczony dotarł w stanie nienaruszonym.Polecam!!!Bardzo duży pozytyw dla przesympatycznego, kompetentnego Pana:)
Zlecaj transport zweryfikowanym firmom transportowym w Polsce i całej Europie.
Jak skutecznie i oszczędnie zorganizować Transport sprzętu AGD?