Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport sprzętu biurowego. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą sprzęt biurowy.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 95 144 000 zł 95 144 000 zł zaoszczędziliście z nami
933 000 wystawionych przesyłek 933 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
49 000 przewoźników 49 000 przewoźników

Niedawno przewieziony sprzęt biurowy:

Największy serwis
aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Bardzo dobry Kontakt polecam współpracę.

2 fotele obrotowe

,
Trasa: Warszawa - Chełmno

Miły i kompetentny przewoźnik.

2 stapelbare Korbstühle

Klient: Mariusz B.
,
Trasa: Unna - Orzech

Polecam. Wszystko na czas. Warto skorzystać.

Dwa zestawy ze zdjęcia

,
Trasa: Czersk - Bergatreute

Przygotowanie do transportu

Realizacja przewozu sprzętu do pracy biurowej może spowodować nieco trudności, zwłaszcza gdy jesteśmy w trakcie wyposażania nowego biura. Transport wszystkich, nawet najdrobniejszych elementów wymaga perfekcyjnego podejścia do każdej rzeczy , a także starannego rozplanowania formy przewozu. Są na szczęście sposoby usprawniające każdy szczegół przewozu, pozwalające chronić ładunek od chwili spakowania, aż do przekazania pod wskazany adres. Bez znaczenia na rodzaj urządzenia, jakim dysponujemy odpowiednie zabezpieczenie pozwoli komfortowo przetransportować zarówno większe gabarytowo przedmioty, urządzenia elektroniczne bądź meble biurowe, a także przedmioty biurowe codziennego użytku.

Bezpieczny przewóz wyposażenia biurowego zapewni odpowiednie przygotowanie przedmiotu do transportu. Każde komponenty warto rozłożyć oraz zabezpieczyć przed uszkodzeniami, na przykład za pomocą folii bąbelkowej czy dedykowanych podkładek. Małe komponenty warto spakować razem i trzymać razem, aby nie zostały zagubione w czasie transportu. Te same zasady dotyczą urządzeń elektronicznych, gdzie typ opakowania odgrywa największą rolę. Idealne będą kartonowe opakowania zapełnione elementami amortyzującymi transportowany ładunek. Ponadto, urządzenia takie jak laptopy bądź drukarki muszą być odłączone od zasilania elektrycznego, zabezpieczone i pozbawione części inwazyjnych lub łatwo podlegających uszkodzeniu w trakcie przewozu. Wszystkie dokumenty i materiały wydrukowane w większej liczbie warto zostawić w zamkniętej na klucz na czas transportu szafce bądź szczelnie zabezpieczonym opakowaniu.

Podczas przewozu sprzętu biurowego wykorzystywane są samochody dostawcze i ciężarówki wyposażone w specjalne podnośniki. Podczas szukania firmy, która zajmie się realizacją usługi należy spytać o możliwość realizacji dodatkowych prac, takich jak wsparcie w załadunku i rozładunku, bądź montażu transportowanego urządzenia po dostarczeniu na miejsce. Co więcej, podczas przewożenia urządzeń sporej wartości materialnej ważne będzie zorientowanie się w posiadanych przez przewoźnika polisach.

Wycena przewozu wyposażenia biura zależna jest od licznych wskaźników. Decydujące są z pewnością wymiary i ilość transportowanych mebli biurowych, kurs bądź termin wykonania zlecenia. Istotna będzie także informacja, czy wybrane przez nas terminy będą niezmienne bądź możliwe do zmiany. Jeżeli wymagane będą kolejne usługi po stronie firmy przewozowej, umieśćmy te informacje w opisie zlecenia. Użytkownik może także podać zakładany budżet, którym dysponuje na wykonanie przewozu. Jak największa liczba detali przesyłki zagwarantuje większe zainteresowanie ogłoszeniem ze strony przewoźników oraz pomoże uniknąć nieporozumień w dogadaniu szczegółów z oferentem.


Wybrane zlecenia przewozu sprzętu biurowego wykonane w Clicktrans


Urządzenie niszczące dokumenty z Niemiec w kierunku Polski

https://clicktrans.pl/przesylka/niszczarka-biurowa,4036242

Sprzęt o wadze 42 kg był przetransportowany na trasie liczącej 752 km w cenie 250 zł.

 

Drukarka na terenie Polski

https://clicktrans.pl/przesylka/2x-drukarka-ploter-gryfice-koszalin-katowice,4168430

Dwie drukarki o łącznej wadze 80 kg zostały przewiezione na trasie liczącej 648 km w cenie 350 zł.

Szukasz transportu?

Transport sprzętu biurowego Tuszyn już od 40 zł!

Zleć transport