Tylko zweryfikowane firmy transportowe
!!! Mega pozytyw !!! Świetny kontakt ! Profesjonalnie zabezpieczone przesyłki. Polecam gorąco wszystkim potrzebującym. Dziękuje i pozdrawiam Panie Ryszardzie.

Jestem bardzo zadowolona z przewoznika.Paczka dotarła szybko.Bardzo dobry kontakt telefoniczny,umożliwiający śledzenie przesyłki.Polecam tego przewożnika innym,ktorzy chcą by transport przebiegł bezstresowo.
Wszystko ok, sprawnie i załatwione jest, >SPEDCOM< zasługuje na mega pozytyw. Pozdrawiam i życzę wszystkiego najjjjjjjjj . M.S. Ziębice
Wszystko w porządku. Szybko, bezproblemowo. Dobry kontakt
Osoba godna zaufania. Żadnych problemów, szybka dostawa. Polecam
Szybko, sprawnie i co było dla mnie najważniejsze...to pomoc kierowcy przy załadunku i wyładunku towaru (kilkanaście ton). Kierowca który się napracował przy załadunku, nawet nie poprosił o jakąś zapłatę. Polecam tego przewoźnika. Wielki pozytyw!!!
Zdecydowanie polecam tego przewoźnika. Bardzo dobry kontakt i godny zaufania. Jeśli podejmie się zadania, to wykona go na 5. Gdybym miał drugi raz wybierać przewoźnika, to tego wybrał bym ponownie. POLECAM.
Zlecaj transport zweryfikowanym firmom transportowym w Polsce i całej Europie.
Jak skutecznie i oszczędnie zorganizować Transport sprzętu RTV?