Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport stołu bilardowego. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą stoły bilardowe.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 46 061 547 zł

46 061 547 zł

zaoszczędziliście z nami

500 000 wystawionych przesyłek

500 000

wystawionych przesyłek

0 zł za wystawienie ogłoszenia

0 zł

za wystawienie ogłoszenia

30 000 przewoźników

30 000

przewoźników

Niedawno przewiezione stoły bilardowe:

Największy serwis
aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Przygotowanie do transportu

Transport stołów bilardowych może być potrzebny w różnego rodzaju sytuacjach. Jeśli przeprowadzasz się i jedną z rzeczy, które musisz przewieźć jest właśnie stół bilardowy, możesz poszukać dla niego przewozu osobno, gdyż jest to duży i ciężki przedmiot. Możliwe też, że przewoźnik zajmujący się całą przeprowadzką będzie w stanie go przewieźć, ale jeśli nie – warto wystawić ogłoszenie i poszukać przewoźnika, który zajmuje się transportem samego stołu. Transport stołu bilardowego może być potrzebny również osobom, które właśnie kupiły lub sprzedały stół bilardowy. Niezależnie od tego, dlaczego potrzebujesz transportu stołu bilardowego, możesz opublikować ogłoszenie w naszym serwisie, zebrać oferty od przewoźników, wybrać jedną z nich i zlecić przewóz.
Planując transport stołu bilardowego musisz pamiętać o tym, aby dokładnie określić jego gabaryty. Waga jest szczególnie ważna, ponieważ może okazać się, że do przewozu stołu będzie potrzebny specjalny, wzmacniany samochód. Informacją na temat gabarytów, w tym również wagi, znajdziesz w instrukcji obsługi stołu lub w karcie gwarancyjnej. Instrukcja przyda się również podczas demontowania przedmiotu. Powinny znajdować się w niej potrzebne wskazówki. Pozostałe wymiary, czyli szerokość, długość oraz wysokość również mają duże znaczenie. Przewoźnik musi wiedzieć, ile miejsca potrzeba będzie, aby zmieścić stół. Poza tym, znając dokładne wymiary lepiej zadecydować czy stół ma zostać zdemontowany czy można go przewieźć w całości. Aby rozmontować stół bilardowy, należy usunąć trzy rygle lub śruby z każdej kieszeni na bile oraz rynny, a następnie zdemontować rynny i łuzy. Po zdemontowaniu rynien i łuz, można powoli i delikatnie zdjąć płótno z powierzchni stołu. Jeżeli nie da się zdjąć płótno, nie jest to problemem, płótno w niektórych stołach jest przyklejone na stałe. Jednak jeśli nie da się go zwinąć, warto chociaż przykryć płótno folią, aby zabezpieczyć je przed zniszczeniem lub zabrudzeniem. Burty należy złożyć. Najlepiej, aby rama w miarę możliwości pozostała cała, bez rozkręcania. Po rozłożeniu stołu wszystkie części należy odpowiednio zapakować i zabezpieczyć.

Pamiętaj o tym, że stół bilardowy jest dużym, ciężkim przedmiotem. Wystawiając swoją przesyłkę zaznacz, czy interesuje Cię sam transport czy transport razem z załadunkiem i rozładunkiem. Załadunek i rozładunek nie równa się wyniesieniu stołu z piwnicy czy wniesieniu go na trzecie piętro. Dlatego, jeśli chcesz, aby przewoźnik zagwarantował również przeniesienie stołu z mieszkania do samochodu i z samochodu do kolejnego mieszkania, wspomnij o tym w swoim ogłoszeniu. Taka kompleksowa usługa będzie nieco droższa niż sam transport, jednak jeśli nie masz możliwości samodzielnego załadunku, zniesienia, rozładunku i wniesienia stołu, skorzystanie z niej może okazać się najlepszym rozwiązaniem.
Koszt transportu stołu bilardowego uzależniony jest od odległości z miejsca załadunku do miejsca rozładunku, a także od rodzaju usługi (sam transport czy transport z załadunkiem i rozładunkiem). Transport stołu może być tańszy, jeśli jest realizowany w formie doładunku. Przewoźnicy indywidualnie wyceniają każde zlecenie i dodają swoje oferty przewozu stołów bilardowych. Oto kilka przykładowych ogłoszen wraz z cenami:
  • Przewóz stołu bilardowego z Poznania do Nysy, cena: 240 zł
http://clicktrans.pl/przesylka/stol-bilardowy-poznan-nysa,aid,257254.html
  • Przewóz stołu bilardowego z Zakrzewa do Wisełki, cena: 220 zł
http://clicktrans.pl/przesylka/stol-bilardowy,aid,203571.html
  • Przewóz stołu bilardowego z Słupska do Łodzi, cena: 350 zł
http://clicktrans.pl/przesylka/stol-bilardowy,aid,156264.html


Szukasz transportu?

Transport stołów bilardowych Imola już od 500 zł!

Zleć transport stołu