Tylko zweryfikowane firmy transportowe
Wielki pozytyw! Szybko i profesjonalnie wykonana usługa oraz bardzo miły kontakt z Przewoźnikiem. Polecam i pozdrawiam p. Piotra

Pełen profesjonalizm. Dziękuję i polecam.
Gorąco polecam tego przewoźnika - usługa wykonana nawet ponad moje oczekiwania.Takich ludzi potrzeba więcej. Można mu zlecić i bez obaw powierzyć każde zadanie. Przesyłka dobrze zabezpieczona ,za i wyładowana. Super!!!!!!
Transakcja przebiegła pomyślnie. Polecam.
Przesylka dostarczona zgodnie z ustaleniami, bardzo dobry kontakt telefoniczny i mailowy. Polecam przewoznika.
super kontakt,szybka dostawa,bardzo mili ludzie ,polecam
prosze o ustalenie zaladonku i platnosci numer kontaktowy do pszewoznika czekam
Zlecaj transport zweryfikowanym firmom transportowym w Polsce i całej Europie.