Tylko zweryfikowane firmy transportowe
Przewoźnik godny polecenia wszystko przebiegło pozytywnie

Wszystko załatwione bardzo szybko i tak samo profesjonalnie!!!POLECAM w 100%.Do zobaczenia niebawem.Pzdr
Wszytko w jak najlepszym porządku, dobry kontakt, szybko dostarczona przesyłka bez żadnych problemów. Polecam.
Super szybko , precyzyjnie goraco polecam.
Przesylka dostarczona zgodnie z ustaleniami, bardzo dobry kontakt telefoniczny i mailowy. Polecam przewoznika.
WSZYSTKO OK, RZETELNY I TERMINOWY PRZEWOŻNIK.... ;)
wszystko ok, bardzo profesjonalnie. gorąco polecam
Zlecaj transport zweryfikowanym firmom transportowym w Polsce i całej Europie.