Tylko zweryfikowane firmy transportowe
Pies przyjechał przeszczęśliwy. Bardzo polubił pana Przemka i jego współpracownika. Bardzo polecam tę fimę wszystkim, którzy wysyłają zwierzęta za granicę i boją się o ich los. Punktualni, sympatyczni, opiekuńczy i cena nie wygórowana.

Piesek wrócił cały i zdrowy, był cały czas kontakt z przewoźnikiem, jestem bardzo zadowolona. Polecam :)
Polecam serdecznie, zwierzaki dojechały całe i zdrowe :) Pan bardzo miły i konkretny :)
Super przewoźnik, super kontakt w czasie drogi, polecam każdemu kto chce przewieźć zwierzaka
Wszystko super.,Pies Szczesliwy, Dobra komunikacja, Polecamy wszystkim, kto martwi sie o los swojego psa podczas transportu
Wszystko w jak najlepszym porządku. Bardzo dobry kontakt. Polecam!!!
Świetny przewoźnik! Pieski dojechały całe i zdrowe. Widać ze były pod dobra opieką. Gorąco polecam!
Zlecaj transport zweryfikowanym firmom transportowym w Polsce i całej Europie.
Jak skutecznie i oszczędnie zorganizować Transport zwierząt?