Tylko zweryfikowane firmy transportowe
Kot dotarl caly i zdrowy ,dostarczony z opoznieniem co na takiej trasie sie zdarza ,daje 4 * zwrocilabym uwage na lepsza komunikacje miedzy klientem a kurierami ,reszta ok .

Kot zadowolony z podróży, to i ja też! Bardzo dobry kontakt, jak najbardziej polecam.
Piesek dotarł do domu cały i zdrowy, sympatyczny kierowca, super kontakt nic tylko polecać!
Polecam przewoźnika, bardzo miła i profesjonalna obsługa. Skorzystam ponownie jeśli zajdzie taka potrzeba.
Kotek dotarł cały, zdrowy i najedzony, trochę zmęczony drogą i marudny, ale poza tym w świetnym stanie. Bez problemu dogadaliśmy się co do terminów, przewoźnik wziął też dodatkową paczkę z kocią kuwetą. Polecam gorąco i kicia też ;)
Super! Mały piesek (wieziony kilka godzin) w towarzystwie przemiłego kierowcy niemal nie odczuł braku bliskich mu osób :-) Jeszcze raz bardzo dziękuję!
Wszystko super. Panowie bardzo profesjonalni, transport świetnie ogarnięty, bezbłędna komunikacja. Koty dojechały całe i zdrowe :-) Serdecznie polecam!
Zlecaj transport zweryfikowanym firmom transportowym w Polsce i całej Europie.
Jak skutecznie i oszczędnie zorganizować Transport zwierząt?