Tylko zweryfikowane firmy transportowe
Mogę z czystym sumieniem polecić tego użytkownika. Transport lepszy niż DHL: na czas, na miejsce, na pewno:):)

Swietny solidny przewoznik, mialam odpowiedz na wszelkie mailowe pytania w ciagu minut. Polecam!
Gorąco polecam. Bez zbędnego marudzenia. Szybko i konkretnie
do przesyłki nie doszło. z mojego powodu, zrezygnowałam na razike z przewozu z przyczyn osobistych
Świetny kontakt i doskonała współpraca. Gorąco polecam tego przewoźnika.
Jestem bardzo zadowolona z transportem mojego kota z Krakowa do Londynu. Mimo ze, byli problemy z dokumentami przy granice (z winy weterinarza), kierowca rozwiazal problem szybko. Goraco polecam pana Grzegorza, Andrea
Absolutnie polecam tego przewoźnika. Szybko, sprawnie i bardzo profesjonalnie. Usluga wykonana perfekcyjnie.
Zlecaj transport zweryfikowanym firmom transportowym w Polsce i całej Europie.