Profil użytkownika

Majka F. (1) ID Użytkownika: 249282

100% Pozytywnych komentarzy

Liczba komentarzy:

Liczba transakcji:

Ocena:

Pozytywne komentarze:

Neutralne

Negatywne

Data rejestracji: 04-08-2016

Opinie (1)

Pozytywny

Polecam, bardzo dobry przewóz, elastyczne godziny załadunku i rozładunku, bardzo dobry kontrahent.

Pozytywny

Zwrotny komentarz:

Pokaż

Zlecone ostatnio przesyłki:

Transport Innych ładunków
Transport z Lędziny, Polska
Transport do Ostrzeszów, Polska

trasa Lędziny - Ostrzeszów 12 ton węgla. 6 ton luzem i 6-8 ton pakowanych w workach na paletach. czekam na rozsądne oferty.

Transport Niepełna ciężarówka
Transport z Lędziny, Polska
Transport do Ostrzeszów, Polska

do zabrania na trasie Lędziny - Ostrzeszów 12 ton węgla. 6 ton luzem i 6 ton pakowanych w workach na paletach. czekam na...

Transport Palet
Transport z Lędziny, Polska
Transport do Ostrzeszów, Polska

do przewiezienia na trasie Lędziny- Ostrzeszów w formie doładunku na TIRA 6-10 palet z węglem workowanym. czekam na prepozycje...

Transport Mebli
Transport z Kobylnica, Polska
Transport do Ostrzeszów, Polska

do zabrania komoda drewniana na trasie kobylnica koło słupska do ostrzeszów woj. wlkp wymiary 174x42x149 termin do uzgodnienia...

Porada

Które dane mogę zmienić?

Imię i nazwisko:
Jednoosobowa działalność : zmiana w zasadzie nie jest możliwa. Wyjątek: Można zmienić imię lub nazwisko, jeśli: błędnie zostało wpisane podczas rejestracji konta; nastąpiła zmiana stanu cywilnego; nastąpiła prawna zmiana imienia lub nazwiska. Zmianę taką musi zatwierdzić pracownik serwisu po przesłaniu skanu dowodu osobistego z nowymi danymi.
Spółki:  Możliwa jest zmiana osoby prowadzącej konto.


Telefon komórkowy – zmiana jest możliwa, jednak musi zostać zweryfikowana przez administratora.

Nazwa firmy
: zmiana możliwa tylko jeśli nie zmieniają się dane przedsiębiorcy (NIP, REGON, KRS). Zmiana ta wymaga ponownego nadesłania nowych dokumentów (z nową nazwą firmy)

Strona WWW
- zmiana możliwa


Adres firmy
: zmiana możliwa, należy przesłać zaktualizowany wpis do CEIDG/KRS ze zmianą adresu.

KRS:

Spółki – zmiana niemożliwa (nie dotyczy sytuacji, w której następuje zbycie przedsiębiorstwa lub jego zorganizowanej części)

REGON:

Jednoosobowa działalność : zmiana jest możliwa. Jeśli użytkownik konta zakończył jedną działalność i rozpoczął nową, której jest jedynym właścicielem, może używać tego samego konta do prowadzenia dalszej działalności na Clicktrans.pl.
Spółki– zmiana niemożliwa (nie dotyczy sytuacji, w której następuje zbycie przedsiębiorstwa lub jego zorganizowanej części)

NIP
:
Jednoosobowa działalność  : zmiana jest możliwa. Jeśli użytkownik konta zakończył jedną działalność i rozpoczął nową, której jest jedynym właścicielem, może używać tego samego konta do prowadzenia dalszej działalności na Clicktrans.pl.
Spółki– zmiana niemożliwa (nie dotyczy sytuacji, w której następuje zbycie przedsiębiorstwa lub jego zorganizowanej części)

Opis firmy:
zmiana możliwa, brak danych kontaktowych w opisie.


Zobacz pozostałe porady