Profil użytkownika

andrzej n. (1) ID Użytkownika: 562058

0% Pozytywnych komentarzy

Ilość komentarzy:

Ilość transakcji:

Ocena:

Pozytywne komentarze:

Neutralne

Negatywne

Data rejestracji: 04-06-2017

Opinie (1)

Negatywny

Nie polecam tego klienta ponieważ żadnych konkretów co do przesyłek i wszystko za jego trzeba załatwiać bo sam nie wie jak co zrobić itp.

Negatywny
Od: Mikołaj C. (16) 07-06-2017

Dotyczy przesyłki:

walizka i dwa kartony

Zwrotny komentarz:

Pokaż

Zlecone ostatnio przesyłki:

Transport Paczek
Transport z Tarragona, Hiszpania
Transport do Gdańsk, Polska

Cena przewozu przesyłki uzależniona jest od jej gabarytów, wagi oraz od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby wyszukać najbardziej...

Transport Paczek
Transport z Lidköping, Szwecja
Transport do Gdańsk, Polska

Cena transportu pakunku zależy od jej wymiarów, ciężaru i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby zlokalizować najbardziej...

Porada

Szukanie przesyłek w kraju, mieście lub regionie

Jeżeli chcesz wyszukać przesyłki w obrębie danego kraju, województwa lub miasta skorzystaj z opcji Szukaj w regionie na stronie Przeglądaj przesyłki.

Przykład 1:
Wybierz kraj "Wielka Brytania" i kliknij szukaj aby zobaczyć tylko przesyłki do lub z Wielkiej Brytanii. Jeżeli oprócz tego zaznaczysz obie opcje Nadanie w wybranym regionie i Dostarczenie w wybranym regionie to zobaczysz tylko przesyłki, których adres nadania i dostarczenia leży w Wielkiej Brytanii.

Przykład 2:
Aby wyszukać tylko przesyłki w obrębie województwa mazowieckiego wybierz Województwo: Mazowieckie i zaznacz obie opcje Nadanie w wybranym regionie oraz Dostarczenie w wybranym regionie.


Zobacz pozostałe porady
zobacz cały zwiń