Nasi Partnerzy:Technologie w transporcie

Nowe technologie dynamicznie wkroczyły do transportu i narobiły sporo zamieszania. Jak zwiększyć wyniki ekonomiczne oraz komfort działania firmy transportowej? Grozi nam uberyzacja transportu? Czy obroni się zawód spedytora? To tylko kilka pytań, na które będzie można znaleźć odpowiedź. Porozmawiamy także m. in. o rozliczaniu czasu pracy kierowców, inteligentnych mapach drogowych, ewolucji elektronicznych platform transportowych. Uwaga, duża część uczestników nie zapłaci za bilet!

Uczestnictwo w spotkaniu „Transport drogowy w nowej gospodarce cyfrowej” pozwoli nie tylko uzyskać informacje niezbędne do rozwoju i prowadzenia bieżącej działalności firmy. Warto również posłuchać o ewolucji systemów telematycznych, dynamicznym zarządzaniu oknami czasowymi, rozliczaniu czasu pracy kierowcy w powiązaniu z systemami telematycznymi czy wspomaganiu zarządzania przedsiębiorstwem logistycznym przez platformy cyfrowe. Opowiemy o Transport Management System - algorytmie przetwarzającym i dostarczającym informacje w czasie, giełdach transportowych jako modelu biznesowym oraz „myślących pojazdach”.

Na to fascynująco zapowiadające się wydarzenie będzie trzeba poczekać już tylko kilka tygodni. Zapraszamy 29. marca do Łodzi do Hotel Borowiecki. Bardzo ważna informacja dla przewoźników – przedstawiciele firm transportowych, spedycyjnych i logistycznych mają wstęp darmowy. Dostawcom produktów i usług proponujemy kupno biletu w cenie 499 zł + VAT. Warto dodać, że uczestnicy mogą liczyć na lunch, kawę oraz specjalne ceny noclegów. Bliższe informacje na stronie internetowej http://www.konferencjedlatransportu.pl/
Edroga.pl jest portalem drogowym. Przekazujemy najważniejsze informacje o tym, co się dzieje w drogownictwie, publikujemy artykuły, relacjonujemy wydarzenia branżowe.

Na naszej stronie można przeczytać o projektowaniu i wykonawstwie dróg oraz obiektów mostowych, inżynierii ruchu, bezpieczeństwie ruchu drogowego, ochronie środowiska, mobilności oraz przepisach prawnych w tych dziedzinach.

Piszemy o drogach wszystkich kategorii, od tras krajowych po lokalne i dla wszystkich ich użytkowników: kierowców, rowerzystów i pieszych. Po prostu łączy nas… edroga. 


 
busiarze.com.pl

Portal BUSIARZE.COM.PL to ogólnopolski portal skierowany do kierowców krajowych i międzynarodowych aut dostawczych do 3,5 tony oraz pasjonatów transportu małego i średniego transportu drogowego.

 


CDS powstał w 2001 roku i jest kontynuacją wieloletnich doświadczeń założyciela firmy w zakresie oceny ryzyka, obsługi szkód i roszczeń oraz ubezpieczeń.
CDS działa jako kancelaria doradcza, której celem jest ochrona interesów przewoźników i spedytorów poprzez świadczenie usług w zakresie oceny ryzyka transportowego, obsługi ubezpieczeń transportowych (OCP, OCS, OC zawodowe przewoźnika do licencji, OCP kabotażowe, Cargo) oraz prowadzenie audytów i szkoleń z zakresu procedur transportowych i stosowania prawa transportowego.
 

etransport.pl to źródło wiedzy branży TSL i sposób na spędzenie czasu w miłym towarzystwie. Znajdziesz tu informacje prasowe, bieżące zakazy ruchu na drogach Europy, mapę dobrych parkingów na których warto odpocząć, forum dyskusyjne - najobszerniejsza kopalnia wiedzy o branży, a także największą bazę ofert pracy dla kierowców, spedytorów i przewoźników, a nawet ciekawe przepisy na potrawy które da radę przygotować na parkingu - kuchniakierowcy.pl. Poprzez konto w etransport.pl poznasz ciekawych ludzi, wymienisz fotografie i porozmawiasz na czacie, podzielisz się filmami, czy zabawnymi fotkami w dziale humoru. 

Partner Clicktrans.pl -
            Infrastruktura Transportu

Infrastruktura Transportu podejmuje zagadnienia związane z szeroko pojętym transportem szynowym (kolej, metro, tramwaj).

Dostarcza fachowych informacji o technologiach i wdrożeniach, publikujemy komentarze i wypowiedzi specjalistów z branży oraz relacje z wydarzeń istotnych dla środowiska.
Artykułom merytorycznym towarzyszą prezentacje firm dostarczających rozwiązania materiałowe, konstrukcyjne i technologiczne, które mają istotny wpływ na rozwój branży. Przybliżamy problemy, z jakimi zmaga się branża.

Magazyn Truckauto.pl - Partner Clicktrans.pl

 

Magazyn TRUCKauto.pl
adresowany jest do grupy odbiorców o specyficznych wymaganiach: do przewoźników i użytkowników samochodów ciężarowych, dostawczych i autobusów. W TRUCKauto.pl co miesiąc prezentujemy różne dodatki specjalne m.in. karty paliwowe, oleje i smary, transport chłodniczy, telematykę. W magazynie można porównać testy samochodów ciężarowych, autobusów oraz naczep i przyczep. Prezenujemy również relacje z targów oraz wystaw. Wszystko dotyczące branży TLS zawsze w TRUCKauto.pl.Zapraszamy na nasze witryny: www.truckauto.pl oraz www.eprzewoznik.pl.

Witryna przewoźnika drogowego - partner Clicktrans.pl

eprzewoznik.pl 
wnp.pl
Wirtualny Nowy Przemysł - wnp.pl - portal gospodarczy poświęcony najważniejszym gałęziom przemysłu i biznesu: górnictwie, hutnictwie, energetyce, chemii, budownictwie, IT, logistyce i motoryzacji.


 

Polska Gazeta Transportowa - Partner Clicktrans.pl


 

 


„Polska Gazeta Transportowa”
– tygodnik poświęcony sprawom transportu, spedycji i logistyki.
Skierowana jest do organizatorów i operatorów transportu drogowego, morskiego, kolejowego, lotniczego, intermodalnego oraz producentów, importerów, ekspertów, agencji celnych, izb i zrzeszeń firm transportowych, spedycyjnych i handlowych. Na bieżąco informuje o najważniejszych wydarzeniach i problemach logistyki, spedycji i transportu w Polsce i za granicą.
Polskie Wydawnictwo Transportowe wydaje także miesięcznik „Auto transport”, skierowany do firm eksploatujących pojazdy użytkowe.

 
Miesięcznik AUTOBUSY – Technika, Eksploatacja, Systemy Transportowe ukazuje się od stycznia 2000 roku. Jest pozycją, która w kompleksowy sposób porusza problematykę transportu zbiorowego. Opracowanie jest podzielone na kilka bloków tematycznych, a mianowicie: aktualności, bezpieczeństwo i ekologia, rynek i marketing, przewoźnicy i systemy transportowe, wydarzenia, historia i nowe konstrukcje, prawo i transport, producenci i poddostawcy, eksploatacja i testy, polemiki, recenzje, sylwetki, systemy biletowe, technika, Unia Europejska.

Ciężarówki - transport, serwis spedycja

Ogólnopolski miesięcznik „Ciężarówki” jest czasopismem specjalistycznym zajmującym się tematyką transportu drogowego. Ukazuje się od 1999 roku.

W magazynie prezentujemy samochody ciężarowe, dostawcze, autobusy, pojazdy specjalistyczne, naczepy, przyczepy, środki zabezpieczania ładunków i inny sprzęt używany w działalności transportowej. Wiele uwagi poświęcamy sprawom przewoźników, eksploatacji pojazdów, nowym regulacjom prawnym, ekonomice transportu, infrastrukturze komunikacyjnej. Na naszych łamach znaleźć też można nowinki techniczne, relacje z imprez targowych, notowania z giełd samochodowych, porady serwisowe oraz artykuły o historii pojazdów użytkowych.

Polskie forum kurierów


Polskie Forum Kurierów

Pracuj w Logistyce - partner Clicktrans.pl

Pracujwlogistyce.pl
to aktywny portal o pracy i zarządzaniu zasobami ludzkimi skierowany do sektora usług logistycznych, spedycyjnych i transportowych oraz dystrybucji i zakupów. Łączy w sobie funkcję narzędzia do zamieszczania i wyszukiwania ofert pracy oraz gazety internetowej zawierającej artykuły, porady, aktualności dotyczące rozwoju usług, kadr i kariery w branży TSL. Celem portalu jest również wspieranie pracodawców z szeroko rozumianej logistyki w umacnianiu ich wizerunku, promowanie ludzi związanych z logistyką, transportem i spedycją, organizowanie spotkań na temat rynku pracy w logistyce oraz realizacja projektów rekrutacyjnych i badawczych.

spedycje.pl - twój serwis gospodarczy

Portal Spedycje.pl skierowany jest głównie do tych którzy swoje życie zawodowe związali z branżą spedycyjno-logistyczną. W serwisie zamieszczone są aktualne wydarzenia w branży, codzienny przegląd prasy i prawa, informacje techniczne i dane statystyczne dotyczące handlu zagranicznego; badania rynkowe, a także nowinki naukowe i projektowe; słowniki pojęć spedycyjno - logistycznych oraz produkty oferowane firmom z branży TSL (transport, spedycja, logistyka).

samochody specjalne

Samochody Specjalne – Transport, Technika, Biznes


Ogólnopolski miesięcznik prezentujący problematykę pojazdów użytkowych i przedstawiający ogólną sytuację oraz kierunki rozwoju krajowego rynku motoryzacyjnego. Jest również źródłem wiedzy o targach, imprezach krajowych i zagranicznych.
 

 

edostawcze - samochody użytkowe

edostawcze.pl to firma, która powstała jako odpowiedź na potrzebę rynku. Coraz większa popularność samochodów ciężarowych o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 T powoduje, że i oferta staje się coraz ciekawsza.
Postanowiliśmy pomóc w przebrnięciu przez to co oferuje rynek. Dzięki niezależności od żadnej z marek możemy rzetelnie i obiektywnie doradzić czy do Twojej firmy pasuje bardziej Fiat Ducato czy Renault Master, a może Iveco Daily.Wiemy jak trudno spełnić oczekiwania co do samochodów dostawczych, szczególnie jeśli chodzi o zabudowy. Dlatego na nasze zlecenie samochody takie produkują najlepsze polskie firmy z wykorzystaniem najlepszych komponentów i wyposażenia najlepszych marek. Nasze samochody są nowoczesne i zawsze najwyższej jakości.

Dodatkowo dla naszych klientów mamy specjalnie przygotowane do takich samochodów oferty finansowania min. z naszym przebojem leasing 4x1%.


 

Motoryzacja dla profesjonalistów 40ton.net - Partner Clicktrans.pl


40ton.net

Motoryzacja dla profesjonalistów

Portal dla ludzi transportu - jazdaprawna
Jazdaprawna.pl: transportowy portal prawny, istniejący na rynku od siedmiu lat, którego wydawcą jest Kancelaria Prawna Viggen sp.j. od 11 lat specjalizująca się wyłącznie w obsłudze przedsiębiorstw transportowych. Jazdaprawna.pl prezentuje pogłębioną, rzetelną oraz praktyczną i łatwą do zrozumienia wiedzę prawną dla wszystkich zainteresowanych zagadnieniami z obszaru branży transportowej.
 
   

Logistyka.net.pl

Logistyka.net.pl

Jest jednym z najstarszych polskich portali branżowych. Jego głównym atutem jest bogata baza wiedzy merytorycznej (ponad 6.000 artykułów), w której można znaleźć zarówno prace teoretyczne, jak i opracowania praktyczne, case study i przykłady najlepszych wdrożeń logistycznych w kraju i za granicą. Portal posiada rozbudowaną bazę aktualności, listę kół naukowych, katalog wydawnictw logistycznych oraz aktywne forum. Portal logistyka.net.pl jest odwiedzany ponad 100.000 razy miesięcznie przez około 40.000 użytkowników.

blog transportowy - partner Clicktrans.pl
BlogTransportowy.pl
to źródło niezbędnej i praktycznej wiedzy dla Przewoźnika i Kierowcy, podanej w prostej formie. Twórcy portalu kierują swój przekaz do osób, którym brak jest czasu na czytanie przydługich, często niezrozumiałych opracowań. W tym celu przekazują informacje uzyskane z wiarygodnych i sprawdzonych źródeł w bardziej przyswajalnym języku infografik oraz przekazu video.
Odbiorca znajdzie tu szereg praktycznych opracowań branżowych - informacje prawne, techniczne a także aktualności z branży.


 

truck business
Truck&Business Polska
Truck&Business Polska jest dwumiesięcznikiem skierowanym do menedżerów transportu drogowego i przedstawicieli firm spedycyjnych. Pismo ukazuje się od 2006 roku i jest jednym z wiodących produktów w wydawnictwie Eurologistics.
   
 


Ekologia.pl – Polski Portal Ekologiczny

Ideą portalu Ekologia.pl jest dostarczanie czytelnikom świeżych i rzetelnych informacji ze świata ekologii.

Forumtransportu.plForumtransportu.plPolskie Stowarzyszenie Przeprowadzkowe

4Trucks.p  
4Trucks.pl
Magazyn 4Trucks.pl jest internetowym serwisem informacyjnym w całości poświęconym branży transportowej, logistycznej i spedycyjnej. Najnowsze wywiady, popularny dział Praca i ciekawe video prezentacje czynią z portalu 4Trucks.pl lidera wśród witryn internetowych o tematyce TSL. Na stronach znajdziemy informację o cenach paliw, kursach walut oraz zakazach ruchu. Zakazy zawierają szczegółowe informacje ogólne. Serwis 4Trucks.pl zawiera przegląd prasy codziennej i branżowej, aktualności prawne, wiadomości z firm, bogatą galerię zdjęć oraz aktywną giełdę pracy. Zapisz się do newslettera a otrzymasz porcję najświeższych wiadomości branżowych!
 blog transportowy


Blogtransportowy.blox.pl
Blog Transportowy działa od 2009 roku. Jest poświęcony różnym środkom transportu. Przeważają autobusy, ale nie brakuje w nim ciężarówek oraz pojazdów szynowych i trolejbusów. Znajdziecie tam także wyjątkowe osobówki oraz teksty o samolotach i pływających środkach transportu. Autor Bloga Transportowego nie reprezentuje żadnej firmy i instytucji. Notki są wzbogacane informacjami prasowymi przesyłanymi przez producentów. Sporo zdjęć i filmów z Polski i zagranicy.

 


tsl-biznes.pl
TSL Biznes
Magazyn informacyjny, na którego łamach czytelnik odnajdzie wszystkie najważniejsze wiadomości z branży transportu, spedycji i logistyki. Branża TSL to jeden zwarty organizm, dlatego właśnie w jednym tytule scalamy wszystko to, co najistotniejsze. Informujemy o nowych produktach, usługach i rozwiązaniach. Piszemy o aktualnych tendencjach i kierunkach zmian.Miesięcznik skierowany jest do profesjonalistów związanych z branżą TSL, zarówno budujących ofertę tej branży, jak i korzystających z jej usług.
 
Profesjonaliści transportu
Truck & Van
Magazyn, w którym piszemy kompleksowo o wszystkim, co związane z transportem samochodowym - zarówno tym dużym, jak i nieco mniejszym. Piszemy o samochodach dostawczych, ciężarowych, specjalnych, autobusach, naczepach, zabudowach, wyposażeniu dodatkowym, ogumieniu, paliwach, olejach, systemach elektronicznych i wszystkim, co ważne dla transportu.  

informacje, transport, fotoradary

Transport-Polska.pl
to serwis kierowców i dla kierowców. Dostarcza świeżych informacji, analiz i prognoz z branży. Dzięki partnerom serwis przekazuje aktualne mapy korków, inwestycji, fotoradarów, drogowych opłat i objazdów. Jest praktyczną bazą wiedzy dla każdego kierowcy.


 
poland transportu

Serwis internetowy Poland Transport to łatwa i przyjazna w obsłudze wyszukiwarka i baza polskich firm transportowych funkcjonująca w dziewięciu wersjach jezykowych.
 
logistyczny.comLogistyczny.com

Portal logistyczny.com jest odpowiedzią dla osób szukających informacji i wiedzy z zakresu logistyki, transportu, magazynowania, dystrybucji. W sposób przejrzysty i merytoryczny prezentuje wydarzenia ze świata logistyki, umożliwia szybki dostęp do wiedzy potrzebnej na co dzień.
Dzięki nieograniczonym możliwościom ekspozycji w szeroki sposób i zawsze na czas prezentuje to co w branży najważniejsze i najistotniejsze.