Wystaw przesyłkę i oszczędzaj do 60%

Tysiące przewoźników w 1 miejscu. Wybierz firmę, która i tak już tam jedzie.

1. Wystaw przesyłkę - ZA DARMO

W 2 minuty wystaw i opisz swoją przesyłkę.

2. Sprawdź oferty transportu

Już po chwili otrzymasz oferty od przewoźników, którzy i tak jadą tą trasą i mogą zabrać przesyłkę przy okazji. Tysiące firm konkuruje o Twoje zlecenie na aukcji "w dół".

3. Wybierz najlepszą ofertę

Sprawdź opinie o przewoźniku, zaakceptuj najlepszą ofertę, zleć transport i gotowe!

Wystaw przesyłkę w 2 minuty, aby wycenić transport:

Przykład:
Koszt transportu motocykla Yamaha z Lublina do Londynu według zwykłych stawek cennikowych wynosi około 1 zł/km czyli około 1900 zł. Z Clicktrans.pl motocykl został przewieziony przez firmę która i tak miała jechać tą trasą, ale miała jeszcze puste miejsce na 1 motocykl. Cena wyniosła 600 zł, a więc aż o 70% mniej!

  • oszczędź nawet do 60%!
  • 0zł za wystawienie ogłoszenia
  • tylko zweryfikowani przewoźnicy

Opinie Użytkowników:

"Clicktrans pozwolił mi szybko znaleźć firmę transportową, która szybko, sprawnie i bezpiecznie przewiozła cały mój dobytek z miasta do miasta. Podczas transportu nie było uszkodzeń, nawet kwiaty doniczkowe cało dotarły na miejsce, nie mówiąc o szklanych przedmiotach. W dodatku za bardzo rozsądną cenę! Polecam!"

-Marcin

"Szukalem dosc dlugo odpowiedniej mozliwosci na przewoz mojego motocykla.Dopiero za pomoca clicktrans.pl udalo mi sie znalesc odpowiedni transport za swietna cene. Jestem bardzo zadowolony i szczerze polecam"

- Artur K., dim7

Najczęstsze pytania:

Czy to naprawdę działa?

Tak! Codziennie tysiące osób korzysta z Clicktrans.pl. Nasi Użytkownicy zaoszczędzili już ponad 125 933 000 zł dzięki Clicktrans.pl. Wybierając ofertę na Clicktrans.pl możesz zaoszczędzić nawet do 60% ceny transportu.

Ile ofert otrzymam?

Większość przesyłek otrzymuje co najmniej 3-4 oferty. W Clicktrans.pl zarejestrowanych jest ponad 59 tysięcy Przewoźników, którzy starają się o Twoją przesyłkę. Jeżeli otrzymałeś korzystną ofertę transportu, zaakceptuj ją zanim Przewoźnik ją wycofa.

Kiedy otrzymam pierwsze oferty?

Ok 90% przesyłek otrzymuje pierwsze oferty w ciągu kilkudziesięciu minut. Większość atrakcyjnych ofert powinno pojawić się w ciągu 1-2 dni od wystawienia przesyłki.

Skąd wiem czy przewoźnik jest wiarygodny?

Wszyscy Przewoźnicy są przez nas zweryfikowani. Dodatkowo, przewoźnicy otrzymują opinie od innych użytkowników. Wybierając Przewoźnika z pozytywnymi komentarzami wiesz, że powierzasz swoją przesyłkę w dobre ręce. Aż 97% Użytkowników było zadowolonych z usług znalezionych dzięki Clicktrans.pl!

Czy muszę zaakceptować ofertę?

Nie, wystawienie przesyłki nie jest zobowiązujące. Nie musisz akceptować żadnej z ofert jeżeli nie chcesz.