Łatwy sposób
na trudne przesyłki

clicktrans decor lady

Twoja przesyłka jest za duża dla kuriera? Z Clicktrans to nie problem - małą paczkę i samochód przetransportujesz równie łatwo.

Meble
Samochody
Motocykle i skutery
Palety
Pojazdy inne

Clicktrans rozwiązuje realny, często stresujący problem jak zorganizować przeprowadzkę, transport mebli czy samochodu. Platforma powstała z myślą właśnie o takich, niestandardowych przesyłkach - aby każdy transport mógł być równie łatwy, co wysłanie paczki kurierem.

Wszystko, co musisz zrobić, to wystawić ogłoszenie i wybrać odpowiadającego Ci przewoźnika. Na naszej platformie znajdziesz specjalistów z całej Europy: od przeprowadzek, transportu aut, zwierząt i wiele, wiele więcej.

Wystawienie ogłoszenia zajmie Ci zaledwie kilka minut i jest bezpłatne!

Clicktrans nie tylko ułatwia transport dużych przesyłek, ale też realnie wpływa na zmniejszenie emisji CO2. Idea doładunków ogranicza tzw. "puste przebiegi" firm transportowych, a to zmniejsza emisję CO2.

Od powstania platformy w 2010 roku pomogliśmy zaoszczędzić emisję aż 61 mln kg CO2.

Działamy w całej Europie!

Prowadzimy dedykowane platformy transportowe:

Polska Polska
Anglia Wielka Brytania
Hiszpania Hiszpania
Niemcy Niemcy
Włochy Włochy
Francja Francja
+14 lat

na rynku

42 tys.

zweryfikowanych przewoźników

1,5 mln

klientów

+61 mln

kg zaoszczędzonego CO2

Najczęstsze pytania

Clicktrans.pl to pierwszy w Polsce internetowy serwis aukcyjny dotyczący usług transportowych. W Clicktrans.pl szybko i łatwo znajdziesz oferty taniego transportu od solidnych i rzetelnych Przewoźników. Dla Zleceniodawców Clicktrans.pl jest wygodnym sposobem na znalezienie oszczędnego i bezpiecznego transportu. Dla Przewoźników Clicktrans.pl oznacza dostęp do nowych zleceń, narzędzie do znajdowania doładunków oraz zmniejszenie liczby pustych przebiegów.

Tak! Codziennie tysiące osób korzysta z Clicktrans. Wybierając ofertę na Clicktrans, możesz zaoszczędzić nawet do 60% ceny transportu.

Z Clicktrans przewieziesz dowolną przesyłkę, niezależnie od jej wagi czy wymiarów. Transport możliwy jest na terenie Polski i całej Europy.

Większość atrakcyjnych ofert powinna pojawić się w ciągu od kilku do 24 godzin. Większość przesyłek otrzymuje co najmniej 2-3 oferty. W Clicktrans zweryfikowanych jest ponad 42 tysiące przewoźników, którzy mogą złożyć Ci ofertę transportu. Jeżeli otrzymałeś korzystną ofertę transportu, zaakceptuj ją, zanim Przewoźnik ją wycofa.

Nie, wystawienie przesyłki nie jest zobowiązujące. Nie musisz akceptować żadnej z ofert, jeżeli nie chcesz.

Wszyscy Przewoźnicy są przez nas zweryfikowani. Dodatkowo, Przewoźnicy otrzymują opinie od innych użytkowników. Wybierając Przewoźnika z pozytywnymi komentarzami wiesz, że powierzasz swoją przesyłkę w dobre ręce. Aż 97% użytkowników jest zadowolonych z usług znalezionych dzięki Clicktrans!

Kontakt dla mediów

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

marketing@clicktrans.pl