Clicktrans.pl powstał w 2010 roku jako pierwszy serwis aukcji transportowych w Polsce. W 2011 roku Clicktrans.pl został wyróżniony w konkursie Gdyński Biznesplan oraz dołączył do grona partnerów Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego. Dziś Clicktrans.pl jest dynamicznie rozwijającym się serwisem umożliwiającym realizację tysięcy zleceń transportowych miesięcznie.

Naszą misją jest wdrażanie w życie idei ekologicznego transportu. Korzystając z Clicktrans.pl użytkownicy mają realny wpływ na redukcję emisji CO2 do atmosfery. Od momentu powstania serwisu wspólnymi siłami zaoszczędziliśmy już emisję ponad 19,9 milionów kg dwutlenku węgla do atmosfery.
Wierzymy, że serwis Clicktrans.pl przynosi korzyść wszystkim: Zleceniodawcom nadającym przesyłki w niższych cenach, Przewoźnikom w postaci nowych zleceń oraz wszystkim ludziom korzystających z mniej zanieczyszczonego środowiska.

Założycielami serwisu Clicktrans.pl są Michał Brzeziński oraz Agnieszka Korzeniewska.

Członkowie naszego zespołu chętnie podzielą się swoją wiedzą na temat rynku usług transportowych, idei sharing economy w transporcie oraz e-commerce.

Zapraszamy do kontaktu: kontakt@clicktrans.pl