Clicktrans to serwis łączący
osoby i firmy poszukujące transportu dużych przesyłek z przewoźnikami.

Wśród najczęściej zlecanych przesyłek są np. meble, palety, samochody. Portal rozwija się w całej Europie. Idea Clicktrans polega na połączeniu zleceniodawców z przewoźnikami jadącymi w tym samym kierunku.

Dzięki temu przewoźnik może wziąć dodatkowy ładunek na trasie i uniknąć powrotu na pusto, który wiązałby się z niepotrzebną emisją CO2. Zleceniodawca może natomiast zaoszczędzić, gdyż jego ładunek jest zabrany jako doładunek. W ten sposób można zaoszczędzić do 60% ceny transportu.

Nasza misja

nasza misja

Wspieramy ekologiczny transport drogowy. Korzystając z Clicktrans użytkownicy mają realny wpływ na redukcję emisji CO2 do atmosfery. Od momentu powstania serwisu wspólnymi siłami zaoszczędziliśmy już emisję niemal 30 milionów kg dwutlenku węgla do atmosfery. Ta liczba rośnie każdego dnia!

Działania Clicktrans wspiera Narodowe Centrum Badań i Rozwoju. Dzięki środkom z NCBR Clicktrans ma szansę zrewolucjonizować proces zlecenia transportu w całej Europie.

Historia

historia

Założycielami serwisu Clicktrans.pl są Michał Brzeziński oraz Agnieszka Korzeniewska. Clicktrans powstał w 2010 roku jako pierwszy serwis aukcji transportowych w Polsce.

Obecnie rozwija się na terenie całej Europy, tworząc serwisy dedykowane w Polsce, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Niemczech i Włoszech.

Zespół Clicktrans dzieli się także poradami odnośnie transportu dużych przesyłek na blogu.

5

serwisów

10+

lat na rynku

80k+

przewoźników

700k+

klientów

Kontakt dla mediów

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

marketing@clicktrans.pl