Partnerzy

40ton.net

40ton.net

40ton.net to świetne źródło rzetelnych, najświeższych i interesujących informacji ze świata transportu oraz samochodów ciężarowych i dostawczych. I nie ważne czy jesteś kierowcą, czy może managerem w dużej firmie - jeśli tylko szukasz treści, o których w Polsce praktycznie się nie wspomina lub też prezentacji, w których o dziwo nie wszystkie samochody okazują się być idealne, na www.40ton.net zawsze znajdziesz coś dla siebie.

Etransport.pl

Etransport.pl

etransport.pl to źródło wiedzy branży TSL i sposób na spędzenie czasu w miłym towarzystwie. Znajdziesz tu informacje prasowe, bieżące zakazy ruchu na drogach Europy, mapę dobrych parkingów na których warto odpocząć, forum dyskusyjne - najobszerniejsza kopalnia wiedzy o branży, a także największą bazę ofert pracy dla kierowców, spedytorów i przewoźników, a nawet ciekawe przepisy na potrawy które da radę przygotować na parkingu - kuchniakierowcy.pl. Poprzez konto w etransport.pl poznasz ciekawych ludzi, wymienisz fotografie i porozmawiasz na czacie, podzielisz się filmami, czy zabawnymi fotkami w dziale humoru.

blog transportowy

blogtransportowy.pl

Transport drogowy, morski i intermodalny oraz zarządzanie transportem. Artykuły, które znajdziesz na naszym blogu poruszają najbardziej istotne zagadnienia branży transportu drogowego. Koncentrujemy się wyłącznie na sprawach ważnych. Blogtransportowy.pl to praktyczne porady dla kierowców, spedytorów i zarządzających transportem. Szerokie spektrum tematów pobocznych.

Prawnicy transportu

KORCZYŃSKI Kancelaria Adwokacka jest firmą prawniczą świadczącą usługi doradztwa prawnego i podatkowego w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej. W swojej działalności skupiamy się na obsłudze firm m. in. z branży transportowej i paliwowej.

Edroga.pl

Edroga.pl

Edroga.pl jest portalem drogowym. Przekazujemy najważniejsze informacje o tym, co się dzieje w drogownictwie, publikujemy artykuły, relacjonujemy wydarzenia branżowe. Na naszej stronie można przeczytać o projektowaniu i wykonawstwie dróg oraz obiektów mostowych, inżynierii ruchu, bezpieczeństwie ruchu drogowego, ochronie środowiska, mobilności oraz przepisach prawnych w tych dziedzinach. Piszemy o drogach wszystkich kategorii, od tras krajowych po lokalne i dla wszystkich ich użytkowników: kierowców, rowerzystów i pieszych. Po prostu łączy nas… edroga.

edostawcze.pl

edostawcze.pl

edostawcze.pl to firma, która powstała jako odpowiedź na potrzebę rynku. Coraz większa popularność samochodów ciężarowych o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 T powoduje, że i oferta staje się coraz ciekawsza. Postanowiliśmy pomóc w przebrnięciu przez to co oferuje rynek. Dzięki niezależności od żadnej z marek możemy rzetelnie i obiektywnie doradzić czy do Twojej firmy pasuje bardziej Fiat Ducato czy Renault Master, a może Iveco Daily. Wiemy jak trudno spełnić oczekiwania co do samochodów dostawczych, szczególnie jeśli chodzi o zabudowy. Dlatego na nasze zlecenie samochody takie produkują najlepsze polskie firmy z wykorzystaniem najlepszych komponentów i wyposażenia najlepszych marek. Nasze samochody są nowoczesne i zawsze najwyższej jakości.

Forumtransportu.pl

Forumtransportu.pl

forumtransportu.pl jest dla ludzi związanych z transportem w Polsce i na świecie. Na stronie znajdują się wiadomości, forum dyskusyjne, oferty pracy czy porady ekspertów.

Przesylarka.pl

Przesylarka.pl

Przesylarka.pl jest porównywarką usług kurierskich, która oferuje sprawdzone usługi kurierskie i spedycyjne. Umożliwia przesyłanie paczek krajowych i międzynarodowych klientom indywidualnym i biznesowym.

itm europe

ITM Industry Europe

ITM INDUSTRY EUROPE to największe i najbardziej znaczące targi przemysłowe w tej części Europy, prezentujące światowe trendy zgodne z ideą Przemysłu 4.0. Jest to ważne miejsce spotkań i wymiany technologicznych doświadczeń liderów sektora innowacji.

intramag poland

Intramag Poland

Targi logistyki wewnętrznej, nowych technologii w zarządzaniu łańcuchem dostaw oraz bezpieczeństwa w magazynie.