Partnerzy

itm europe

ITM Industry Europe

ITM INDUSTRY EUROPE to największe i najbardziej znaczące targi przemysłowe w tej części Europy, prezentujące światowe trendy zgodne z ideą Przemysłu 4.0. Wydarzenie, które odbywa się 3-6 listopada 2020 na terenie Międzynarodowych Targach Poznańskich tworzą nie tylko bogate ekspozycje wystawiennicze, ale także liczne konferencje, debaty i szkolenia.

tachospeed

Tachospeed

Tachospeed – program do rozliczania i ewidencji czasu pracy kierowców. Dzięki Tachospeedowi odczytasz i zarchiwizujesz pliki karty kierowcy i tachografu; zapewnisz sobie 100% zgodność z rozporządzeniem 561/2006 i AETR oraz tzw. Pakietem mobilności; spełnisz wymagania Loi Macron i MiLog oraz wielu innych ustaw o płacach minimalnych; przygotujesz się do kontroli PIP i ITD; sporządzisz ewidencję czasu pracy kierowców wg składników wynagrodzenia; wyliczysz wynagrodzenie do kwoty brutto na podstawie danych ewidencji. Z Tachospeeda korzysta ponadto 20 europejskich służb kontrolnych, takich jak Policja, Inspekcje Transportu Drogowego czy Inspekcje Pracy. Dzięki oprogramowaniu oszczędzisz czas pracy do nawet 6,5h tygodniowo na rozliczenie jednego kierowcy.

blog transportowy

blogtransportowy.pl

Transport drogowy, morski i intermodalny oraz zarządzanie transportem. Artykuły, które znajdziesz na naszym blogu poruszają najbardziej istotne zagadnienia branży transportu drogowego. Koncentrujemy się wyłącznie na sprawach ważnych. Blogtransportowy.pl to praktyczne porady dla kierowców, spedytorów i zarządzających transportem. Szerokie spektrum tematów pobocznych.

e-petrol

e-petrol.pl

e-petrol.pl to portal branżowy, który od 2001 roku dostarcza dane i specjalistyczne usługi wspomagające handel paliwami w Polsce (m.in. za pośrednictwem Elektronicznej Giełdy Paliw). Serwisy informacyjne e-petrol.pl są źródłem aktualnej o wydarzeniach na rynku paliw a notowania i prognozy cen przygotowywane przez analityków e-petrol.pl pomagają optymalizować zakupy paliw firmom z sektora przemysłowego, transportowego i administracji publicznej

Prawnicy transportu

KORCZYŃSKI Kancelaria Adwokacka jest firmą prawniczą świadczącą usługi doradztwa prawnego i podatkowego w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej. W swojej działalności skupiamy się na obsłudze firm m. in. z branży transportowej i paliwowej.

Praca w Polsce

Jooble

Jooble jest stroną, stworzoną z jedynym celem: pomóc Ci znaleźć godną pracę. Na Jooble znajdziesz wszystkie oferty pracy dostępne na rynku. To po prostu wypływa ze sposobu jego funkcjonowania: podobnie do innych wyszukiwarek (jak Google czy Yahoo) Jooble nie zapisuje informacji, а tylko pomaga ich szukać, i robi to lepiej od innych. Wpisując zapytanie do wyszukiwarki ofert, otrzymasz linki jak najbardziej pasujące Twoim oczekiwaniom, a więc oferty z ponad 5500 stron pracy w Polsce. Postaraliśmy się stworzyć Jooble takim, aby portal maksymalnie oszczędzał Twój czas i starania: żeby wpisując jedno zapytanie, znalazłeś pracę, pasującą na 100 procent Twoim wymaganiom.

Edroga.pl

Edroga.pl

Edroga.pl jest portalem drogowym. Przekazujemy najważniejsze informacje o tym, co się dzieje w drogownictwie, publikujemy artykuły, relacjonujemy wydarzenia branżowe. Na naszej stronie można przeczytać o projektowaniu i wykonawstwie dróg oraz obiektów mostowych, inżynierii ruchu, bezpieczeństwie ruchu drogowego, ochronie środowiska, mobilności oraz przepisach prawnych w tych dziedzinach. Piszemy o drogach wszystkich kategorii, od tras krajowych po lokalne i dla wszystkich ich użytkowników: kierowców, rowerzystów i pieszych. Po prostu łączy nas… edroga.

Etransport.pl

Etransport.pl

etransport.pl to źródło wiedzy branży TSL i sposób na spędzenie czasu w miłym towarzystwie. Znajdziesz tu informacje prasowe, bieżące zakazy ruchu na drogach Europy, mapę dobrych parkingów na których warto odpocząć, forum dyskusyjne - najobszerniejsza kopalnia wiedzy o branży, a także największą bazę ofert pracy dla kierowców, spedytorów i przewoźników, a nawet ciekawe przepisy na potrawy które da radę przygotować na parkingu - kuchniakierowcy.pl. Poprzez konto w etransport.pl poznasz ciekawych ludzi, wymienisz fotografie i porozmawiasz na czacie, podzielisz się filmami, czy zabawnymi fotkami w dziale humoru.

CDS

CDS

CDS powstał w 2001 roku i jest kontynuacją wieloletnich doświadczeń założyciela firmy w zakresie oceny ryzyka, obsługi szkód i roszczeń oraz ubezpieczeń. CDS działa jako kancelaria doradcza, której celem jest ochrona interesów przewoźników i spedytorów poprzez świadczenie usług w zakresie oceny ryzyka transportowego, obsługi ubezpieczeń transportowych (OCP, OCS, OC zawodowe przewoźnika do licencji, OCP kabotażowe, Cargo) oraz prowadzenie audytów i szkoleń z zakresu procedur transportowych i stosowania prawa transportowego.

eprzewoznik.pl

eprzewoznik.pl

eprzewoznik.pl to sprawy przewoźnicze, komentarze ekspertów, informacje niezbędne do prowadzenia firmy transportowej, cotygodniowy newsletter kierowany do ponad 15 000 tysięcy firm przewozowych.

Polska Gazeta Transportowa

Polska Gazeta Transportowa

„Polska Gazeta Transportowa” – tygodnik poświęcony sprawom transportu, spedycji i logistyki. Skierowana jest do organizatorów i operatorów transportu drogowego, morskiego, kolejowego, lotniczego, intermodalnego oraz producentów, importerów, ekspertów, agencji celnych, izb i zrzeszeń firm transportowych, spedycyjnych i handlowych. Na bieżąco informuje o najważniejszych wydarzeniach i problemach logistyki, spedycji i transportu w Polsce i za granicą. Polskie Wydawnictwo Transportowe wydaje także miesięcznik „Auto transport”, skierowany do firm eksploatujących pojazdy użytkowe.

Ogólnopolski miesięcznik „Ciężarówki”

Ogólnopolski miesięcznik „Ciężarówki”

Ogólnopolski miesięcznik „Ciężarówki” jest czasopismem specjalistycznym zajmującym się tematyką transportu drogowego. Ukazuje się od 1999 roku. W magazynie prezentujemy samochody ciężarowe, dostawcze, autobusy, pojazdy specjalistyczne, naczepy, przyczepy, środki zabezpieczania ładunków i inny sprzęt używany w działalności transportowej. Wiele uwagi poświęcamy sprawom przewoźników, eksploatacji pojazdów, nowym regulacjom prawnym, ekonomice transportu, infrastrukturze komunikacyjnej. Na naszych łamach znaleźć też można nowinki techniczne, relacje z imprez targowych, notowania z giełd samochodowych, porady serwisowe oraz artykuły o historii pojazdów użytkowych.

Pracujwlogistyce.pl

Pracujwlogistyce.pl

Pracujwlogistyce.pl to aktywny portal o pracy i zarządzaniu zasobami ludzkimi skierowany do sektora usług logistycznych, spedycyjnych i transportowych oraz dystrybucji i zakupów. Łączy w sobie funkcję narzędzia do zamieszczania i wyszukiwania ofert pracy oraz gazety internetowej zawierającej artykuły, porady, aktualności dotyczące rozwoju usług, kadr i kariery w branży TSL. Celem portalu jest również wspieranie pracodawców z szeroko rozumianej logistyki w umacnianiu ich wizerunku, promowanie ludzi związanych z logistyką, transportem i spedycją, organizowanie spotkań na temat rynku pracy w logistyce oraz realizacja projektów rekrutacyjnych i badawczych.

edostawcze.pl

edostawcze.pl

edostawcze.pl to firma, która powstała jako odpowiedź na potrzebę rynku. Coraz większa popularność samochodów ciężarowych o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 T powoduje, że i oferta staje się coraz ciekawsza. Postanowiliśmy pomóc w przebrnięciu przez to co oferuje rynek. Dzięki niezależności od żadnej z marek możemy rzetelnie i obiektywnie doradzić czy do Twojej firmy pasuje bardziej Fiat Ducato czy Renault Master, a może Iveco Daily. Wiemy jak trudno spełnić oczekiwania co do samochodów dostawczych, szczególnie jeśli chodzi o zabudowy. Dlatego na nasze zlecenie samochody takie produkują najlepsze polskie firmy z wykorzystaniem najlepszych komponentów i wyposażenia najlepszych marek. Nasze samochody są nowoczesne i zawsze najwyższej jakości.

40ton.net

40ton.net

40ton.net to świetne źródło rzetelnych, najświeższych i interesujących informacji ze świata transportu oraz samochodów ciężarowych i dostawczych. I nie ważne czy jesteś kierowcą, czy może managerem w dużej firmie - jeśli tylko szukasz treści, o których w Polsce praktycznie się nie wspomina lub też prezentacji, w których o dziwo nie wszystkie samochody okazują się być idealne, na www.40ton.net zawsze znajdziesz coś dla siebie.

Logistyka.net.pl

Logistyka.net.pl

Jest jednym z najstarszych polskich portali branżowych. Jego głównym atutem jest bogata baza wiedzy merytorycznej (ponad 6.000 artykułów), w której można znaleźć zarówno prace teoretyczne, jak i opracowania praktyczne, case study i przykłady najlepszych wdrożeń logistycznych w kraju i za granicą. Portal posiada rozbudowaną bazę aktualności, listę kół naukowych, katalog wydawnictw logistycznych oraz aktywne forum. Portal logistyka.net.pl jest odwiedzany ponad 100.000 razy miesięcznie przez około 40.000 użytkowników

Forumtransportu.pl

Forumtransportu.pl

forumtransportu.pl jest dla ludzi związanych z transportem w Polsce i na świecie. Na stronie znajdują się wiadomości, forum dyskusyjne, oferty pracy czy porady ekspertów.

Polskie Stowarzyszenie Przeprowadzkowe

Polskie Stowarzyszenie Przeprowadzkowe

Zapraszamy do lektury naszych stron. Znajdziecie tu wiele cennych informacji na temat branży przeprowadzkowej w Polsce. Dowiecie się według jakich kryteriów dokonać wyboru firmy relokacyjnej i jak się przygotować do przeprowadzki.

Przesylarka.pl

Przesylarka.pl

Przesylarka.pl jest porównywarką usług kurierskich, która oferuje sprawdzone usługi kurierskie i spedycyjne.