Nasi Partnerzy:Międzynarodowe Targi IntraMag Poland to nowe targi biznesowe dedykowane logistyce wewnętrznej, nowym technologiom w zarządzaniu łańcuchem dostaw oraz bezpieczeństwu w magazynie. Targi umożliwią profesjonalistom zajmującym się intralogistyką na zapoznanie się z nowościami rynkowymi ułatwiającymi zarządzanie powierzchnią magazynową. Wydarzenie odbędzie się w dniach 3-5 marca 2020 roku w PTAK WARSAW EXPO.

Targi TransLogistica Poland to największe w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej wydarzenie biznesowe dla profesjonalistów związanych z transportem, spedycją i logistyką oraz dla firm poszukujących i korzystających z usług TSL (producentów, dystrybutorów, przedsiębiorstw handlowych). W poprzedniej edycji targów udział wzięło 242 wystawców oraz ponad 7000 profesjonalistów z 58 państw.

W naszym serwisie internetowym znajdziesz szeroki Katalog Firm prezentujący setki sprawdzonych, rzetelnych firm z branży oraz Katalog Produktów, w którym odnajdziesz szeroko opisane produkty i usługi firm z branży budowlanej

Edroga.pl jest portalem drogowym. Przekazujemy najważniejsze informacje o tym, co się dzieje w drogownictwie, publikujemy artykuły, relacjonujemy wydarzenia branżowe.

Na naszej stronie można przeczytać o projektowaniu i wykonawstwie dróg oraz obiektów mostowych, inżynierii ruchu, bezpieczeństwie ruchu drogowego, ochronie środowiska, mobilności oraz przepisach prawnych w tych dziedzinach.

Piszemy o drogach wszystkich kategorii, od tras krajowych po lokalne i dla wszystkich ich użytkowników: kierowców, rowerzystów i pieszych. Po prostu łączy nas… edroga. 

etransport.pl to źródło wiedzy branży TSL i sposób na spędzenie czasu w miłym towarzystwie. Znajdziesz tu informacje prasowe, bieżące zakazy ruchu na drogach Europy, mapę dobrych parkingów na których warto odpocząć, forum dyskusyjne - najobszerniejsza kopalnia wiedzy o branży, a także największą bazę ofert pracy dla kierowców, spedytorów i przewoźników, a nawet ciekawe przepisy na potrawy które da radę przygotować na parkingu - kuchniakierowcy.pl. Poprzez konto w etransport.pl poznasz ciekawych ludzi, wymienisz fotografie i porozmawiasz na czacie, podzielisz się filmami, czy zabawnymi fotkami w dziale humoru.
CDS powstał w 2001 roku i jest kontynuacją wieloletnich doświadczeń założyciela firmy w zakresie oceny ryzyka, obsługi szkód i roszczeń oraz ubezpieczeń.
CDS działa jako kancelaria doradcza, której celem jest ochrona interesów przewoźników i spedytorów poprzez świadczenie usług w zakresie oceny ryzyka transportowego, obsługi ubezpieczeń transportowych (OCP, OCS, OC zawodowe przewoźnika do licencji, OCP kabotażowe, Cargo) oraz prowadzenie audytów i szkoleń z zakresu procedur transportowych i stosowania prawa transportowego.


Magazyn TRUCKauto.pl
adresowany jest do grupy odbiorców o specyficznych wymaganiach: do przewoźników i użytkowników samochodów ciężarowych, dostawczych i autobusów. W TRUCKauto.pl co miesiąc prezentujemy różne dodatki specjalne m.in. karty paliwowe, oleje i smary, transport chłodniczy, telematykę. W magazynie można porównać testy samochodów ciężarowych, autobusów oraz naczep i przyczep. Prezenujemy również relacje z targów oraz wystaw. Wszystko dotyczące branży TLS zawsze w TRUCKauto.pl.Zapraszamy na nasze witryny: www.truckauto.pl oraz www.eprzewoznik.pl.

eprzewoznik.pl
wnp.pl
Wirtualny Nowy Przemysł - wnp.pl - portal gospodarczy poświęcony najważniejszym gałęziom przemysłu i biznesu: górnictwie, hutnictwie, energetyce, chemii, budownictwie, IT, logistyce i motoryzacji.
„Polska Gazeta Transportowa” – tygodnik poświęcony sprawom transportu, spedycji i logistyki.
Skierowana jest do organizatorów i operatorów transportu drogowego, morskiego, kolejowego, lotniczego, intermodalnego oraz producentów, importerów, ekspertów, agencji celnych, izb i zrzeszeń firm transportowych, spedycyjnych i handlowych. Na bieżąco informuje o najważniejszych wydarzeniach i problemach logistyki, spedycji i transportu w Polsce i za granicą.
Polskie Wydawnictwo Transportowe wydaje także miesięcznik „Auto transport”, skierowany do firm eksploatujących pojazdy użytkowe.
Miesięcznik AUTOBUSY – Technika, Eksploatacja, Systemy Transportowe ukazuje się od stycznia 2000 roku. Jest pozycją, która w kompleksowy sposób porusza problematykę transportu zbiorowego. Opracowanie jest podzielone na kilka bloków tematycznych, a mianowicie: aktualności, bezpieczeństwo i ekologia, rynek i marketing, przewoźnicy i systemy transportowe, wydarzenia, historia i nowe konstrukcje, prawo i transport, producenci i poddostawcy, eksploatacja i testy, polemiki, recenzje, sylwetki, systemy biletowe, technika, Unia Europejska.
Ogólnopolski miesięcznik „Ciężarówki” jest czasopismem specjalistycznym zajmującym się tematyką transportu drogowego. Ukazuje się od 1999 roku.

W magazynie prezentujemy samochody ciężarowe, dostawcze, autobusy, pojazdy specjalistyczne, naczepy, przyczepy, środki zabezpieczania ładunków i inny sprzęt używany w działalności transportowej. Wiele uwagi poświęcamy sprawom przewoźników, eksploatacji pojazdów, nowym regulacjom prawnym, ekonomice transportu, infrastrukturze komunikacyjnej. Na naszych łamach znaleźć też można nowinki techniczne, relacje z imprez targowych, notowania z giełd samochodowych, porady serwisowe oraz artykuły o historii pojazdów użytkowych.

Pracujwlogistyce.pl to aktywny portal o pracy i zarządzaniu zasobami ludzkimi skierowany do sektora usług logistycznych, spedycyjnych i transportowych oraz dystrybucji i zakupów. Łączy w sobie funkcję narzędzia do zamieszczania i wyszukiwania ofert pracy oraz gazety internetowej zawierającej artykuły, porady, aktualności dotyczące rozwoju usług, kadr i kariery w branży TSL. Celem portalu jest również wspieranie pracodawców z szeroko rozumianej logistyki w umacnianiu ich wizerunku, promowanie ludzi związanych z logistyką, transportem i spedycją, organizowanie spotkań na temat rynku pracy w logistyce oraz realizacja projektów rekrutacyjnych i badawczych.
Portal Spedycje.pl skierowany jest głównie do tych którzy swoje życie zawodowe związali z branżą spedycyjno-logistyczną. W serwisie zamieszczone są aktualne wydarzenia w branży, codzienny przegląd prasy i prawa, informacje techniczne i dane statystyczne dotyczące handlu zagranicznego; badania rynkowe, a także nowinki naukowe i projektowe; słowniki pojęć spedycyjno - logistycznych oraz produkty oferowane firmom z branży TSL (transport, spedycja, logistyka).
Samochody Specjalne – Transport, Technika, Biznes

Ogólnopolski miesięcznik prezentujący problematykę pojazdów użytkowych i przedstawiający ogólną sytuację oraz kierunki rozwoju krajowego rynku motoryzacyjnego. Jest również źródłem wiedzy o targach, imprezach krajowych i zagranicznych.
edostawcze.pl to firma, która powstała jako odpowiedź na potrzebę rynku. Coraz większa popularność samochodów ciężarowych o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 T powoduje, że i oferta staje się coraz ciekawsza.
Postanowiliśmy pomóc w przebrnięciu przez to co oferuje rynek. Dzięki niezależności od żadnej z marek możemy rzetelnie i obiektywnie doradzić czy do Twojej firmy pasuje bardziej Fiat Ducato czy Renault Master, a może Iveco Daily.Wiemy jak trudno spełnić oczekiwania co do samochodów dostawczych, szczególnie jeśli chodzi o zabudowy. Dlatego na nasze zlecenie samochody takie produkują najlepsze polskie firmy z wykorzystaniem najlepszych komponentów i wyposażenia najlepszych marek. Nasze samochody są nowoczesne i zawsze najwyższej jakości.

Dodatkowo dla naszych klientów mamy specjalnie przygotowane do takich samochodów oferty finansowania min. z naszym przebojem leasing 4x1%.
40ton.net
Motoryzacja dla profesjonalistów

Logistyka.net.pl
Logistyka.net.pl
Jest jednym z najstarszych polskich portali branżowych. Jego głównym atutem jest bogata baza wiedzy merytorycznej (ponad 6.000 artykułów), w której można znaleźć zarówno prace teoretyczne, jak i opracowania praktyczne, case study i przykłady najlepszych wdrożeń logistycznych w kraju i za granicą. Portal posiada rozbudowaną bazę aktualności, listę kół naukowych, katalog wydawnictw logistycznych oraz aktywne forum. Portal logistyka.net.pl jest odwiedzany ponad 100.000 razy miesięcznie przez około 40.000 użytkowników

Ekologia.pl – Polski Portal Ekologiczny Ideą portalu Ekologia.pl jest dostarczanie czytelnikom świeżych i rzetelnych informacji ze świata ekologii.

poland transportu
Serwis internetowy Poland Transport to łatwa i przyjazna w obsłudze wyszukiwarka i baza polskich firm transportowych funkcjonująca w dziewięciu wersjach jezykowych.
Logistyczny.com Portal logistyczny.com jest odpowiedzią dla osób szukających informacji i wiedzy z zakresu logistyki, transportu, magazynowania, dystrybucji. W sposób przejrzysty i merytoryczny prezentuje wydarzenia ze świata logistyki, umożliwia szybki dostęp do wiedzy potrzebnej na co dzień. Dzięki nieograniczonym możliwościom ekspozycji w szeroki sposób i zawsze na czas prezentuje to co w branży najważniejsze i najistotniejsze.