(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-05-01 00:04

1

(Nr 1761441)
1

Dystans: 275.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Transport rowerów odnosi się do sytuacji, w jakich myślimy o tym, aby wyruszyć na przejażdżkę na dalekich trasach, a nie mamy możliwości przetransportowania jednośladu. Opcję przewozu jednośladów zlecają także sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a również osoby, które ofiarowują rower jako upominek.

Organizowanie jednośladu do transportu

    W przypadku, jak przewozimy nowiutki rower opłaca się zachować go w oryginalnym pakunku. Jeżeli potrzebujemy to przewozimy również jednoślad, który jest nienowy, jednak najlepiej osadzić go w pudle po rowerze (należy skorzystać z oryginalnego kartonu bądź nabyć odpowiedni karton w supermarkecie budowlanym bądź rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w kartonie trzeba poodkręcać i usunąć jakiekolwiek ruchome częścipedały, lampy, czasomierz. Wcześniej opisane elementy jednośladu warto umieścić w oddzielnych, mniejszych kartonach czy też zabezpieczyć fragmentami tektury i przymocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się pookręcać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać przynajmniej 2 cm grubości). Wychodzące części takie jak śruby czy też przerzutki trzeba osłonić tekturowymi nakładkami. Puste płaszczyzny w opakowaniu trzeba zabezpieczyć makulaturą czy też folią bąbelkową albo folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takiemu zabiegowi jednoślad nie będzie przemieszczać się w pudle. W następnej kolejności pudło zaklejamy szeroką i mocną taśmą.

    Jeżeli podejmiemy decyzję, aby zlecić przewóz jednośladu w firmie transportowej, nie musimy martwić się o dostarczenie surowców zabezpieczających przesyłkę.

Koszt przewozu jednośladu

    Cena transportu roweru jest uzależniona od kilku czynników, takich jak: długości trasy, liczby dwóch kółek, ich gabarytów, a także terminu wykonania transportu. Przykładowo przewóz roweru z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to cena około 90 . Za przewóz roweru z Holandii do Częstochowy będzie nas kosztowało około 120 PLN. Przewóz roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 .

Adres i termin nadania

Barcelona, Hiszpania

11 maj 2017

Adres i termin dostawy

Passeig Mallorca, Palma, 07012, Hiszpania

19 maj 2017