(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-05-01 00:04

1

(Nr 1761441)
1

Dystans: 275.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Transport rowerów odnosi się do sytuacji, w jakich myślimy o tym, aby wyruszyć na wycieczkę na odległych trasach, a nie mamy możliwości przewiezienia roweru. Potrzebę na transport rowerów potrzebują także sprzedawcy i nabywcy rowerów, a również osoby, które dają jednoślad w prezencie.

Szykowanie roweru do przewozu

    W przypadku, jak przewozimy nowiusieńki jednoślad trzeba zachować go w oryginalnym pudle. Jeśli chcemy to przewozimy też jednoślad, który jest nienowy, jednak przydałoby się umieścić go w opakowaniu po rowerze (należy posłużyć się elementami oryginalnego kartonu bądź zakupić odpowiedni karton w supermarkecie budowlanym bądź rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w opakowaniu trzeba zdemontować oraz usunąć wszystkie ruszające się części – sztycę z siodełkiem, dzwonek, kierownicę. Powyższe części jednośladu dobrze będzie osadzić w odrębnych, mniejszych kartonach lub zabezpieczyć kawałkami brystolu i przyczepić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba obwinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać minimalnie 2 centymetry grubości). Wystające fragmenty takie jak śruby bądź przerzutki wypadałoby zabezpieczyć brystolowymi ochraniaczami. Puste powierzchnie w kartonie trzeba zabezpieczyć papierem ewentualnie folią bąbelkową lub folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki temu jednoślad nie będzie przemieszczać się w pudle. W następnej kolejności pudło zamykamy szeroką i solidną taśmą.

    Gdy zdecydujemy się zamówić przewóz jednośladu w firmie przewozowej, nie musimy niepokoić się o zapewnienie materiałów ochraniających paczkę.

Koszt transportu roweru

    Cena przewozu roweru jest zależna od paru uwarunkowań, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, ilości rowerów, ich wymiarów, a również terminu realizacji przewozu. Np., przewóz jednośladu z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to cena ok. 90 zł. Za przewóz jednośladu z Częstochowy do Holandii zapłacimy niecałe 120 PLN. Przewóz roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 złotych.

Adres i termin nadania

Barcelona, Hiszpania

11 maj 2017

Adres i termin dostawy

Passeig Mallorca, Palma, 07012, Hiszpania

19 maj 2017