(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Łodzie, Kajaki Dodano: 2017-06-01 07:40

1

(Nr 1822451)
1

Długość [m]:

4,80

Szerokość [m]:

80

Wysokość [m]:

60

Waga w kg:

35.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 383.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

400 zł

ID firmy: 387542
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-06-2017, 10:34

Załadunek możliwy w terminach:

2017-06-06

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-06-03, 10:33

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 400 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport kajaków

    Kajaki zazwyczaj transportuje się na dachu samochodu, wystarczy wziąć bagażnik o odpowiedniej ładowności. Na bagażniku należy przymocować dodatkowe mocowania. Aby uchronić się przed przesuwaniem się kajaka podczas jazdy, opłaca się ułożyć elastyczny materiał na mocowaniach bagażnika na przykład podkładkę sylikonową. Kajaki mocuje się do góry dnem przy użyciu specjalistycznych, naprężonych pasów z osłoniętymi zapięciami. W trakcie osobistego przewozu kajaka, samochód trzeba należycie oznakować. Regulamin drogowy nie pozwala na to, aby ładunek wystawał na odległość większą niż 2 metry od tylnej płaszczyzny obrysu samochodu lub zespołu pojazdów. Bagaż nie powinien także wystawać od frontu na odległość większą niż 0,5 metra od przedniej płaszczyzny obrysu i na większą niż 1,5 metra od miejsca kierowcy. Przetransportowany ładunek znakujemy chorągiewką w kolorze pomarańczowym lub dwoma czerwonymi pasami. Sporadycznie, gdy bagaż odstaje z tyłu do oznaczenia używa się czerwone i białe znaki. Inną metodą transportu kajaka jest możliwość skorzystania z naczepy.

    Transport kajaka potrzebuje szczególnej rozwagi, z tej przyczyny warto zlecić usługę transportową specjalistycznej firmie transportowej, która zadba o dobre mocowanie, odpowiednie oznakowanie i dostarczenie bez szkody ładunek.

Cena przewozu kajaka

    Koszt transportu kajaka zależy od liczby przewożonych sztuk, a także wpływ na to ma trasa od miejsca załadunku do miejsca wyładunku. Średni koszt transportu kajaka mieści się w przedziale 0,30 – 0,50 złotych za kilometr. Na przykład, za przewóz kajaka na odcinku Manheim (Niemcy) – Wałcz kosztował 260 PLN. A przetransportowanie kajaka z Pucka do Warszawy wydano 220 zł.

Adres i termin nadania

Sosnowiec, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Mogilno, Polska

Termin elastyczny