(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Łodzie, Kajaki Dodano: 2017-06-01 07:40

1

(Nr 1822451)
1

Długość [m]:

4,80

Szerokość [m]:

80

Wysokość [m]:

60

Waga w kg:

35.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 383.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

400 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-06-2017, 10:34

Załadunek możliwy w terminach:

2017-06-06

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-06-03, 10:33

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 400 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport kajaków

    Kajaki najczęściej transportuje się na dachu auta, wystarczy użyć bagażnik o odpowiedniej ładowności. Na bagażniku trzeba przymocować specjalne mocowania. Żeby uchronić się przed przesuwaniem się kajaka w trakcie jazdy, można położyć elastyczny materiał na prętach bagażnika przykładowo podłożyć ręcznik. Kajaki umieszcza się do góry dnem przy użyciu specjalnych, naprężonych pasów z osłoniętymi klamrami. W trakcie osobistego transportu kajaka, pojazd należy odpowiednio opatrzeć znakami. Regulamin drogowy nie zezwala na to, aby bagaż wychodził na odległość większą niż 2 metry od tylnej płaszczyzny obrysu auta lub grupy pojazdów. Bagaż nie powinien także wychodzić z przodu na odległość większą niż 0,5 metra od przedniej płaszczyzny obrysu i na większą niż 1,5 metra od miejsca kierowcy. Przetransportowany bagaż oznaczamy pomarańczową chorągiewką lub dwoma czerwonymi pasami. Czasami, gdy bagaż wystaje z tyłu do oznaczenia używa się białe i czerwone znaki. Innym sposobem do przewozu kajaka jest skorzystanie z naczepy.

    Transport kajaka potrzebuje szczególnej rozwagi, z tego powodu warto zlecić usługę transportową profesjonalnej firmie, która dopilnuje takie elementy jak: bezpieczne mocowanie, odpowiednie oznaczenie i dostarczenie bez szkody ładunek.

Cena transportu kajaka

    Koszt transportu kajaka zależny jest od liczby przewożonych egzemplarzy, jak również wpływ na to ma odcinek od miejsca załadunku do miejsca wyładunku. Średni koszt transportu kajaka mieści się w przedziale 0,30 – 0,50 złotych za kilometr. Na przykład, za przewóz kajaka na odcinku Manheim (Niemcy) – Wałcz kosztował 260 . A przetransportowanie kajaka Puck – Warszawa wydano 220 .

Adres i termin nadania

Sosnowiec, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Mogilno, Polska

Termin elastyczny