(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-06-01 19:00

1

(Nr 1823716)
1

Waga w kg:

20.00

Dystans: 1705.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

250 zł

ID firmy: 31879
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-06-2017, 23:57

Załadunek możliwy w terminach:

2017-06-05

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

witam, odbiór poniedziałek, dostawa środa/czwartek

Cena (zawiera VAT): 250 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz jednośladów dotyczy sytuacji, w jakich pragniemy wybrać się na wyprawę na dalekich trasach, a nie mamy możliwości przetransportowania roweru. Potrzebę na przewóz dwóch kółek zamawiają także sprzedawcy i nabywcy rowerów, a również osoby, które dają rower jako upominek.

Przygotowanie roweru do transportu

    W sytuacji, kiedy transportujemy nowiusieńki rower opłaca się zostawić go w oryginalnym opakowaniu. Gdy potrzebujemy to przewozimy również rower, który już był używany, jednak warto ułożyć go w pudle po rowerze (warto wykorzystać elementy oryginalnego pudła lub nabyć taki karton w sklepie budowlanym ewentualnie rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w kartonie , należy odkręcić i zdjąć jakiekolwiek ruszające się elementy – pedały, dzwonek, kierownicę. Wyżej wymienione elementy roweru najlepiej umieścić w oddzielnych, małych kartonach albo zabezpieczyć fragmentami tektury i przykleić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba pookręcać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć przynajmniej 2 cm grubości). Wychodzące fragmenty na przykład jak śruby ewentualnie przerzutki trzeba osłonić brystolowymi ochraniaczami. Puste powierzchnie w pudle warto zabezpieczyć papierem lub folią bąbelkową czy też folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takim zabezpieczeniom rower nie jest w stanie przesuwać się w kartonie. W następnej kolejności karton zaklejamy grubą i mocną taśmą.

    Kiedy podejmiemy decyzję, aby zlecić transport jednośladu w firmie transportowej, nie musimy kłopotać się o dowiezienie tworzyw ochraniających rower.

Cena transportu roweru

    Cena przewozu roweru jest zależna od niewielkiej ilości czynników, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, liczby jednośladów, ich wymiarów, a także daty realizacji transportu. Np., przewóz jednośladu z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to cena około 90 PLN. Za przewóz roweru z Częstochowy do Holandii będzie nas kosztowało ok. 120 zł. Przewóz roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 złotych.

Adres i termin nadania

Poniatówek, Słupca, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

George A Green Road, Wakefield, Wielka Brytania

Termin elastyczny