(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-06-01 19:00

1

(Nr 1823716)
1

Waga w kg:

20.00

Dystans: 1705.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

250 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-06-2017, 23:57

Załadunek możliwy w terminach:

2017-06-05

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

witam, odbiór poniedziałek, dostawa środa/czwartek

Cena (zawiera VAT): 250 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz jednośladów tyczy się sytuacji, w których chcemy wyruszyć na wycieczkę na oddalonych trasach, a nie mamy sposobu przewiezienia jednośladu. Opcję przewozu jednośladów zlecają także sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a także osoby, które podarowują jednoślad jako upominek.

Przygotowanie jednośladu do transportu

    W przypadku, jak transportujemy nowiutki rower trzeba pozostawić go w oryginalnym opakowaniu. Jeśli chcemy to przewozimy też jednoślad, który już był używany, jednak przydałoby się ulokować go w kartonie po rowerze (opłaca się skorzystać z oryginalnego pudła lub kupić stosowny karton w markecie budowlanym ewentualnie rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w opakowaniu , należy odkręcić i ściągnąć jakiekolwiek ruszające się częścisztycę z siodełkiem, lampy, kierownicę. Wyżej wymienione elementy jednośladu przydałoby się ułożyć w oddzielnych, mniejszych kartonach albo osłonić fragmentami tektury i przymontować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto osłonić folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć co najmniej 2 centymetry grubości). Wystające części takie jak śruby bądź przerzutki należy osłonić kartonowymi nakładkami. Puste powierzchnie w kartonie należy zabezpieczyć papierem ewentualnie folią bąbelkową czy też folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takim zabezpieczeniom jednoślad nie będzie przesuwać się w kartonie. W następnej kolejności pudło zaklejamy grubą i solidną taśmą.

    Kiedy postanowimy zamówić transport roweru w firmie transportowej, nie musimy kłopotać się o dowiezienie tworzyw ochraniających rower.

Cena transportu roweru

    Cena transportu roweru jest uzależniona od kilku czynników, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, liczby jednośladów, ich wielkości, a także daty wykonania przewozu. Na przykład przewóz jednośladu z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to cena średnio 90 złotych. Za przewóz jednośladu z Częstochowy do Holandii to koszt ok. 120 . Transport roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 .

Adres i termin nadania

Poniatówek, Słupca, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

George A Green Road, Wakefield, Wielka Brytania

Termin elastyczny