(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-06-04 13:09

1

(Nr 1826578)
1

Waga w kg:

22.00

Dystans: 324.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

140 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-06-2017, 13:23

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-05 do 2017-06-30

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Witam, nadawca powinien przygotować/zabezpieczyć przesyłkę do transportu. Kierowca jest sam, może pomóc w załadunku i rozładunku. Pozdrawiam i zapraszam Konrad

Cena (zawiera VAT): 140 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz rowerów dotyczy sytuacji, w których chcemy wyruszyć na wyprawę na oddalonych trasach, a nie mamy sposobności przetransportowania roweru. Opcję przewozu rowerów potrzebują także sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a także ludzie, którzy podarowują jednoślad w prezencie.

Organizowanie roweru do przewozu

    W sytuacji, kiedy transportujemy nowiusieńki rower trzeba pozostawić go w oryginalnym opakowaniu. Jeśli chcemy to transportujemy też rower, który jest nienowy, jednak najlepiej ulokować go w kartonie po rowerze (należy posłużyć się elementami oryginalnego kartonu , ewentualnie nabyć taki karton w supermarkecie remontowym ewentualnie rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w opakowaniu trzeba poodkręcać oraz ściągnąć jakiekolwiek ruchome elementypedały, dzwonek, czasomierz. Wyżej wymienione elementy roweru warto ułożyć w osobnych, mniejszych kartonach bądź zabezpieczyć kawałkami brystolu i doczepić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba obwinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć przynajmniej dwa cm grubości). Wychodzące części , przykładowo jak śruby bądź przerzutki należy zabezpieczyć tekturowymi nakładkami. Puste przestrzenie w pudle trzeba zabezpieczyć gazetami lub folią bąbelkową bądź folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takim zabezpieczeniom jednoślad nie będzie przesuwać się w paczce. W następnej kolejności pudło zaklejamy grubą i mocną taśmą.

    Jeśli podejmiemy decyzję, aby zlecić przewóz roweru w firmie transportowej, nie musimy niepokoić się o doręczenie surowców zabezpieczających przesyłkę.

Cena przewozu roweru

    Cena przewozu roweru jest zależna od paru czynników, takich jak: długości trasy, liczby jednośladów, ich wymiarów, a także terminu wykonania transportu. Np., transport jednośladu z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to koszt około 90 . Za przewóz roweru z Holandii do Częstochowy to koszt niecałe 120 PLN. Przewóz roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 .

Adres i termin nadania

Drążgów, Polska

Od 6 cze 2017 do 8 cze 2017

Adres i termin dostawy

Choceń, Polska

Termin elastyczny