(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-06-04 13:09

1

(Nr 1826578)
1

Waga w kg:

22.00

Dystans: 324.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

140 zł

ID firmy: 7416
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-06-2017, 13:23

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-05 do 2017-06-30

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Witam, nadawca powinien przygotować/zabezpieczyć przesyłkę do transportu. Kierowca jest sam, może pomóc w załadunku i rozładunku. Pozdrawiam i zapraszam Konrad

Cena (zawiera VAT): 140 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz dwóch kółek dotyczy sytuacji, w których pragniemy wybrać się na przejażdżkę na odległych trasach, a nie mamy sposobności przewiezienia jednośladu. Potrzebę na przewóz rowerów zamawiają także sprzedawcy i nabywcy rowerów, a również ludzie, którzy podarowują jednoślad jako upominek.

Przygotowanie jednośladu do transportu

    W przypadku, kiedy transportujemy nowiutki rower warto zachować go w oryginalnym pakunku. Gdy chcemy to przewozimy też rower, który jest nienowy, jednak przydałoby się umieścić go w opakowaniu po rowerze (warto posłużyć się elementami oryginalnego pudła czy też nabyć stosowny karton w supermarkecie budowlanym ewentualnie rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w opakowaniu warto poodkręcać oraz ściągnąć wszelkie ruchome części – sztycę z siodełkiem, lampy, kierownicę. Wcześniej opisane elementy roweru warto umieścić w osobnych, małych kartonach czy też zabezpieczyć wycinkami tektury i doczepić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się poobwijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć przynajmniej dwa cm grubości). Wychodzące elementy , przykładowo jak śruby bądź przerzutki należy osłonić kartonowymi nakładkami. Puste przestrzenie w opakowaniu warto zabezpieczyć gazetami bądź folią bąbelkową czy też folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki temu rower nie będzie przemieszczać się w kartonie. W następnej kolejności pudło zapieczętowujemy szeroką i solidną taśmą.

    Kiedy podejmiemy decyzję, aby zlecić przewóz jednośladu u przewoźnika, nie musimy kłopotać się o doręczenie tworzyw chroniących przesyłkę.

Cena transportu jednośladu

    Cena przewozu roweru jest uzależniona od kilku czynników, takich jak: długości trasy, liczby jednośladów, ich gabarytów, a również terminu wykonania transportu. Np., transport jednośladu z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to cena około 90 PLN. Za przewóz roweru z Holandii do Częstochowy będzie nas kosztowało około 120 złotych. Transport jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 złotych.

Adres i termin nadania

Drążgów, Polska

Od 6 cze 2017 do 8 cze 2017

Adres i termin dostawy

Choceń, Polska

Termin elastyczny