(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-06-05 12:21

1

(Nr 1828247)
1

Waga w kg (łączna):

35.00

Dystans: 1846.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

260 zł

ID firmy: 22342
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-06-2017, 23:46

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-09 do 2017-07-09

Dostawa:

Ten sam dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 260 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz dwóch kółek odnosi się do sytuacji, w których chcemy wybrać się na przejażdżkę na oddalonych trasach, a nie mamy sposobu przewiezienia roweru. Potrzebę na przewóz jednośladów potrzebują również sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a również ludzie, którzy dają rower w prezencie.

Szykowanie jednośladu do przewozu

    W przypadku, gdy przewozimy nowy rower trzeba zachować go w oryginalnym pudle. Jeśli potrzebujemy to transportujemy również jednoślad, który jest nienowy, jednak warto osadzić go w pudle po rowerze (opłaca się skorzystać z oryginalnego pudła lub kupić pasujący karton w supermarkecie budowlanym lub rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w opakowaniu warto zdemontować oraz usunąć wszelkie ruchome części – sztycę z siodełkiem, lampy, kierownicę. Wcześniej opisane elementy roweru najlepiej ulokować w osobnych, mniejszych pudełkach lub zabezpieczyć wycinkami brystolu i przymontować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się poobwijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć co najmniej 2 cm grubości). Wystające elementy na przykład jak śruby ewentualnie przerzutki należy zabezpieczyć brystolowymi ochraniaczami. Puste przestrzenie w pudle warto zabezpieczyć gazetami lub folią bąbelkową albo folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takim zabezpieczeniom jednoślad nie będzie przemieszczać się w paczce. W następnej kolejności pudło zaklejamy grubą i mocną taśmą.

    Gdy podejmiemy decyzję, aby zlecić przewóz roweru u przewoźnika, nie musimy niepokoić się o zapewnienie tworzyw zabezpieczających przesyłkę.

Cena transportu jednośladu

    Cena przewozu roweru jest zależna od niewielkiej ilości uwarunkowań, takich jak: długości trasy, liczby dwóch kółek, ich gabarytów, a również terminu wykonania transportu. Przykładowo przewóz roweru z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to koszt około 90 zł. Za przewóz roweru z Częstochowy do Holandii będzie nas kosztowało niecałe 120 zł. Przewóz jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 złotych.

Adres i termin nadania

Wellington, Wielka Brytania

Od 7 cze 2017 do 13 cze 2017

Adres i termin dostawy

Gdańsk, Polska

Termin elastyczny