(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-07-24 23:40

1

(Nr 1920753)
1

Waga w kg (łączna):

20.00

Dystans: 1581.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

250 zł

ID firmy: 528614
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-07-2017, 15:39

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-27 do 2017-07-28

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-07-27, 21:00

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 250 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Transport dwóch kółek dotyczy sytuacji, w których myślimy o tym, aby wyruszyć na wycieczkę na dalekich trasach, a nie mamy sposobności przetransportowania roweru. Potrzebę na przewóz rowerów potrzebują także sprzedawcy i nabywcy rowerów, a również osoby, które ofiarowują jednoślad jako upominek.

Organizowanie roweru do przewozu

    W sytuacji, gdy przewozimy nowy rower opłaca się pozostawić go w oryginalnym opakowaniu. Gdy potrzebujemy to przewozimy też jednoślad, który jest nienowy, jednak przydałoby się ułożyć go w kartonie po rowerze (opłaca się wykorzystać elementy oryginalnego pudła albo nabyć odpowiedni karton w markecie budowlanym ewentualnie rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w kartonie , należy odkręcić oraz zdjąć jakiekolwiek ruszające się elementy – sztycę z siodełkiem, lampy, kierownicę. Wyżej wymienione części roweru przydałoby się ulokować w oddzielnych, mniejszych pudełkach albo osłonić wycinkami tektury i umocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba obwinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać minimalnie dwa centymetry grubości). Wystające elementy , przykładowo jak śruby czy też przerzutki należy osłonić brystolowymi ochraniaczami. Puste przestrzenie w kartonie warto osłonić papierem ewentualnie folią bąbelkową ewentualnie folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki temu rower nie będzie przemieszczać się w kartonie. W następnej kolejności karton zamykamy szeroką i mocną taśmą.

    Jeżeli zdecydujemy się zlecić przewóz roweru w firmie przewozowej, nie musimy martwić się o dowiezienie materiałów zabezpieczających rower.

Koszt transportu jednośladu

    Cena transportu roweru jest uzależniona od paru uwarunkowań, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, liczby rowerów, ich gabarytów, a również daty realizacji transportu. Np., przewóz roweru z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to koszt średnio 90 PLN. Za przewóz roweru z Częstochowy do Holandii zapłacimy niecałe 120 zł. Przewóz roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 zł.

Adres i termin nadania

Slough, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Grudziądz, Polska

Termin elastyczny