(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-07-24 23:40

1

(Nr 1920753)
1

Waga w kg:

20.00

Dystans: 1581.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

250 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-07-2017, 15:39

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-27 do 2017-07-28

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-07-27, 21:00

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 250 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Transport jednośladów odnosi się do sytuacji, w jakich myślimy o tym, aby wybrać się na wyprawę na dalekich trasach, a nie mamy sposobu przewiezienia jednośladu. Opcję transportu rowerów zlecają również sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a także osoby, które podarowują jednoślad w prezencie.

Organizowanie jednośladu do transportu

    W sytuacji, gdy transportujemy nowiusieńki rower trzeba pozostawić go w oryginalnym kartonie. Kiedy chcemy to transportujemy również rower, który jest nienowy, jednak najlepiej osadzić go w opakowaniu po rowerze (należy skorzystać z oryginalnego opakowania czy też zakupić stosowny karton w markecie budowlanym czy też rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w kartonie trzeba poodkręcać i usunąć wszystkie ruszające się elementysztycę z siodełkiem, dzwonek, czasomierz. Wcześniej opisane elementy roweru najlepiej ulokować w osobnych, mniejszych pudełkach lub ewentualnie zabezpieczyć kawałkami brystolu i przymocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy pozawijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać co najmniej 2 centymetry grubości). Wychodzące części na przykład jak śruby lub przerzutki wypadałoby zabezpieczyć tekturowymi ochraniaczami. Puste obszary w opakowaniu należy osłonić papierem czy też folią bąbelkową albo folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takim zabezpieczeniom rower nie będzie przesuwać się w pudle. W następnej kolejności pudło zamykamy szeroką i solidną taśmą.

    Kiedy postanowimy zlecić przewóz jednośladu w firmie transportowej, nie musimy kłopotać się o dowiezienie surowców ochraniających jednoślad.

Cena przewozu jednośladu

    Cena transportu roweru jest uzależniona od niewielkiej ilości uwarunkowań, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, ilości dwóch kółek, ich wymiarów, a również daty wykonania przewozu. Przykładowo transport jednośladu z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to koszt średnio 90 PLN. Za transport jednośladu z Holandii do Częstochowy to koszt około 120 złotych. Transport jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 PLN.

Adres i termin nadania

Slough, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Grudziądz, Polska

Termin elastyczny